Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 15 червня 2025
04:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепродзержинске задержали вора-атлета, совершившего 19 краж телефонных кабелей

В Днепродзержинске задержали вора-атлета, совершившего 19 краж телефонных кабелей
На счету днепродзержинца 19 краж телефонных кабелей. Об этом сегодня рассказал старший оперуполномоченный Баглейского райотдела Максим Данильченко.

8 августа сотрудниками Баглейского райотдела в ночное время в лесопосадке по улице Никопольской был задержан гражданин, который выпаливал телефонный кабель на лом. Он был доставлен в райотдел, где сознался еще в ряде краж с шахт люков телефонных кабелей "Укртелеком".

Вором оказался местный житель 1985 года рождения, ранее судим за грабежи, наркоман.

На его счету 19 эпизодов, среди которых кражи кабелей с люков по улицам Никопольская, Дунайская, 3-й переулок Леваневского, проспект Конституции, а также в подъездах домов по улицам Алтайская и Беседова.

Кстати, "Укртелеком" пытался защитить свои кабеля и устанавливал на люки бетонные пробки весом около 200 кг, однако это для мужчины не стало проблемой - он раньше занимался тяжелой атлетикой, поэтому ему удавалось эти пробки достать. После этого он перерезал кабель в одном люке, просчитывал расстояние до второго люка, выбирал там этот же кабель, перерезал и выдергивал. Длина кабелей составляла от 40 до 200 м.

Ему объявлено о подозрении. Изъят кабель длиной около 50 метров, который будет возвращен кампании "Укртелеком".

По данному факту открыто уголовное производство по ст. 185 ч. 2 (кража, совершенная повторно) УК Украины. Злоумышленнику грозит до 5 лет лишения свободы.

Gorod.dp.ua на Facebook.


дожили...  (28.08.15 11:34): вор-атлет-наркоман Відповісти | З цитатою
Надежда  (27.08.15 17:53): Пускай ещё покажет на пункт, который у него этот кабель принимал, и хозяина пункта как соучастника посадить. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
По-старинке  (27.08.15 15:18): Сила есть - ума не надо. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті