Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 08 липня 2025
11:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Маршрут поїзда Івано-Франківськ – Дніпропетровськ подовжено до Новоолексіївки

Маршрут поїзда Івано-Франківськ – Дніпропетровськ подовжено до Новоолексіївки
Для зручності пасажирів курсування поїзда № 231/232 сполученням Івано-Франківськ – Дніпропетровськ подовжено до станції Новоолексіївка - через Запоріжжя, Таврійськ та Мелітополь.

Оновленим маршрутом потяг курсуватиме з 7 до 29 серпня по непарних датах. Відправлення з Івано-Франківська: до 15 серпня – о 15:31, з 17 до 29 серпня – о 15:22. Прибуття у Дніпропетровськ наступного дня об 11:40, відправлення з Дніпропетровська – о 12:11, Новоолексіївка – о 17:50.

Тридцять першого серпня поїзд № 231\232 курсуватиме у сполученні Івано-Франківськ – Дніпропетровськ. Зворотно з Новоолексіївки потяг відправлятиметься з 8 до 30 серпня по парних датах о 10:10. До Дніпропетровська прибуватиме о 16:52, вирушатиме подальшим маршрутом – о 17:36, прибуття до Івано-Франківська – наступного дня о 13:24.

Докладніше із розкладом руху даного поїзда можна ознайомитися у розділі на сайті Придніпровської залізниці, на сайті Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua у розділі «Розклад поїздів», а також на інформаційних стендах вокзалів та у квиткових касах.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Пассажир  (04.08.15 09:10): Лучше бы было продлить в другую сторону, до Ворохты. И чтобы ходил и зимой тоже. Любители горных лыж будут Очень рады ! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (17)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (7)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (5)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (5)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті