Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Ср, 17 серпня 2022
17:14

ОСВІТА І НАУКА

Образ, центр мистецтв

gorod.dp.ua/6029
Освіта і наука - Образ, центр мистецтв

Курси та додаткова освіта, Дошкільна освіта, Мистецтво

вул. Шевченка, 37, каб 118, 35.051801 Центр (Нагорний - Гагаріна пр.)
067-614-27-71
obraz-ua.com.ua
e-mail: info@obraz-ua.com.ua

АФІША

Театрально-психологічна Студія «ОБРАЗ» - це не лише навчання акторським технікам для життя та сцени, це творчі вечори та виступи, це цікаві проекти (ігри на вулиці, event-школа, ставимо етюди, знімаємо фільми та ін.), це заняття на природі та культурні походи, це спільний відпочинок та спілкування, це те, що нас поєднує!

Настя  (20.10.11 17:59): Приглашаем всех, кто хочет стать раскрепощённее, свободнее и счастливее в нашу Студию! Для студентов и школьников скидочка 40%, тоесть 250 грн/месяц (9 занятий)! Первое занятие бесплатное!
Расписание занятий дневной группы: вторник и четверг 15:30-18:30 и вечерняя: четверг 19:00-22:00, суббота 18:00-21:00!!! Ждём Вас!
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
e-mailЛюдмила  (19.10.09 12:17): Хочу Вам предложить для рассмотрения мою вакансию на хореографа-преподавателя (развития дошкольников в направлениях: азов хореографии, ритмики и т.п.).

Честно обозначу: спец.образования не имею! Но, сама танцевала 16 лет (классика, фолк.данс). По предлагаемому сейчас мною направлению, работала 1год (в дет.саду – детки 4-5лет); т.к. основная работа была связана с собств.бизнесом (не этого направления). Но на данный момент все изменилось - возвратилась в «театральный мир». База и знания по хореографии есть, организаторские способности – тоже, плюс к этому огромная любовь к Танцу и детям!
Вижу себя в роли преподавателя искусства (азов) сего деткам – хочу воплотить благодаря Вашим воможностям и заинтересованности!!!
Очень надеюсь на Ваше положительное решение и понимание (не смотря на немного сумбурное мое изложение).
Відповісти | З цитатою
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті