ІСТОРИЧНИЙ КАЛЕНДАР ДНІПРА

30 червня 1955 —
Дав першу продукцію Дніпропетровський завод пресів
Прохідна підприємства ДніпропресДніпропрес

Дніпропетровський завод важких пресів закладено 1953 року, а в 1955-му був зданий в експлуатацію інструментальний цех. До тих пір ковальсько-пресові машини закуплялись за кордоном. Спочатку завод випускав важкі механічні та середні гідравлічні преси. Незабаром було освоєно прес для виробництва клеєної фанери, а в 1957 році виготовлений гідравлічний кувальний прес напруженням 2000 т.

За час свого існування завод значно підвищив свою оснащеність, з'явилися кадри висококваліфікованих спеціалістів, а це дозволяє виготовляти найскладніші автоматизовані комплекси та автоматичні лінії, більше ніж для 120 технологічних процесів.

Завод має металургійне, зварювальне та механоскладальне виробництва, інженерний центр, великий верстатний парк. До складу металургійного виробництва входять чавуноливарний, сталеливарний та ковальсько-термічний цехи. Останніми роками все більше розширюється спеціалізація машин, які випускає завод. Це преси для виготовлення керамічних плит і черепиці, вогнетривких виробів, будівельних матеріалів, розробки граніту тощо. Одним з головних досягнень «Дніпропресу» вважається виготовлення бурового насосу. На майбутнє колектив заводу планує: спільно з іншими вітчизняними підприємствами створити національну бурову установку.

«Днепропресс» вновь заработаетПосилання за темою:

Історичний календар:

Доменна піч Брянського заводу,
1840-1920 гг.
serega_82
» Теми про місто:
- Архітектура
- Символіка міста і області
- Замітки про місто
- Історія міста
- Історія вулиць і будинків
- Історичні карти
- Історія міського транспорту
- Славнозвісні люди міста
- Історичний календар
- Місто по шматочках
copyright © gorod.dp.ua, ПрАТ Сьогодні Мультімедіа, ТРК Україна
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті