Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 169 з 359 ПершаПерша ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7161, показано з 3 361 по 3 380.

Тема: ПРИВИВКИ. том1

  1. #3361

    Реєстрація
    09 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    463

    Типово

    Цитата Допис від lira Переглянути допис
    девочки вопрос а как вы будете в сад устраиваться?у нас тоже нет прививок,но я так поняла что в частный сад нас никто без них возьмет....как вы будете решать этот вопрос?

    Наоборот - люди идут в частный нередко именно из-за более лояльного отношения к прививкам.

  2. #3362

    Типово

    Прошу прощения за оффтоп, подскажите пожалуйста, где-нибудь здесь обсуждается тема выбивания через суд ежемесячных 500 грн вместо 130 при рождении ребёнка? Просто в новостях был сюжет именно про Днепр, хотелось опыт изучить
    Украинская общественная организация "Лига защиты гражданских прав": бесплатная информационная поддержка в вопросах вакцинации.
    www.privivok.net.ua
    тел.8-066-3375737

  3. #3363
    Аватар для clair
    Реєстрація
    09 липень 2006
    Дописів
    3 719

    Типово

    Цитата Допис від Berlita Переглянути допис
    Ну почему столбняка отдельно нету? (((
    А что лучше инфарикс акдс или наш, но адс (без коклюша)?
    вообще-то столбнячный анатоксин есть отдельно, АС вроде бы называется, но кому и по каким показаниям его колят я не знаю, может детям и нельзя, но я бы АДС уколола, а вот коклюш считаю не нужен на фиг...А вот что лучше АКДС ихняя или наша АДС я уже полгода думаю и расспрашиваю всех, кто что делал, так пока и не решила...

  4. #3364

    Реєстрація
    06 травень 2008
    Дописів
    296

    Типово

    Вакцинація є прихованою кампанією зі скорочення населення
    15.09.08 12:55:18

    Слідча комісія Верховної Ради оприлюднила результати розслідування скандального щеплення від кору та краснухи.

    — Ми встановлювали причини смерті підлітка з Краматорська Антона Тищенка і масових ускладнень серед громадян, яким зробили щеплення. Досліджували правові підстави для проведення позапланової вакцинації, — каже керівник комісії, народний депутат Віктор Корж.

    Результати такі. По-перше, комісія дійшла висновку, що Антон Тищенко був здоровим і помер від вакцинації. По-друге, в офіційній відповіді на запит комісії Міністерство охорони здоров’я надало масу недостовірної інформації, і найближчим часом цим займеться Генпрокуратура. По-третє, у справі з вакцинацією наявні ознаки масштабної корупції. У висновках Рахункової палати звертає на себе увагу той факт, що наша держава купує за кордоном вакцини на велику суму — витрачають приблизно 200 млн. грн. на рік. Спроби ж налагодити власне виробництво звелися до розтрачених кредитів, купленого, але не працюючого устаткування, викинутих на вітер грошей. По-четверте, вакцина надійшла в розпорядження Всесвітньої організації охорони здоров’я без повного пакету документації. Унаслідок наполегливих вимог ВООЗ ця вакцина з тим же недостатнім пакетом потрапила до України. Тут має місце ряд відвертих порушень нашого законодавства.

    По-п’яте, у масовій позаплановій вакцинації не було жодної потреби, адже принаймні 80 відсотків населення має стійкий імунітет до кору. Проте в письмовому розпорядженні Мінохоронздоров’я ставилося завдання: досягнути щонайменше 95-відсоткового охоплення вікової групи від 17 до 29 років незалежно від перенесеного захворювання і раніше зроблених щеплень. На яких підставах виділили вікову групу 17—29 років, зрозуміти неможливо. Проте на неприємні роздуми наводить той факт, що це найбільш репродуктивна, соціально активна й працездатна частина населення. На цьому наголосив Віктор Корж.

    Підозри про те, що масове щеплення українців є прихованою кампанією зі скорочення населення, з’явилися в українських засобах масової інформації ще в кінці 2007 року. Факти такі. Одним зі спонсорів "гуманітарної вакцини став приватний фонд "Юнайтед нейшнс фаундейшн". Його засновником є американський мільярдер Тед Тернер, який широко прославився своєю боротьбою за дозвіл абортів і обмеження народжуваності.

    — Ми є свідками жахливого злочину, — каже Віктор Корж. — Слідча комісія парламенту пропонує повернути індійську вакцину міжнародним організаціям і скасувати наказ міністра охорони здоров’я про вакцинацію.

    Джерело: "Вільний голос" за матеріалами "Газета по-українськи"


    http://kolomyya.org/se/sites/ko/?nid=8497

  5. #3365
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від katalog Переглянути допис
    мы дочке не делали прививки, написали отказ в поликлинике, я до последнего переживала, что отказ не прокатит в саду, но муж отнес в сад документы и медсестра в саду сказала, что это ваше решение и мы вынуждены с ним считаться (то есть без проблем ), завтра идем первый день в сад, сюрпризов быть не должно, я по крайней мере надеюсь на это), мне кажется что если берут в гос. сад, то и в частный скорее всего возьмут без прививок.
    класс! а где Ваш сад находится?
    мы ходим в частный - нас даже не спрашивали о прививках!

  6. #3366
    Аватар для lira
    Реєстрація
    10 липень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 768

    Типово

    Yuki офф: а в какой сад ходите?все ли нравится?

  7. #3367
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від lira Переглянути допис
    Yuki офф: а в какой сад ходите?все ли нравится?
    сад на тополе-3, в принципе всем довольны

  8. #3368
    Кулинар года 2008, 2010
    Кондитер года 2012
    Аватар для Лёська
    Реєстрація
    11 лютий 2008
    Звідки Ви
    ж/м Фрунзенский http://photo.i.ua/user/2191640/
    Дописів
    10 913

    Типово

    Сегодня ходили в поликлинику, была приятно удивлена что кпк у нас бесплатно делают приориксом!
    Мой сладкий мир http://photo.i.ua/user/2191640/ тел./Viber 067 724 06 17
    lena_sidorenko_

  9. #3369
    Аватар для Ponachka
    Реєстрація
    13 червень 2008
    Звідки Ви
    Парус-2
    Дописів
    4 291

    Типово

    Сегодня видела в новостях сама лично, что в Донецке гоститализированы 6 новорожденных деток с лимфоденитом после прививки БЦЖ. Врачи как всегда связь заболевания ис вакцинацией отрицают.

  10. #3370
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від Ponachka Переглянути допис
    Сегодня видела в новостях сама лично, что в Донецке гоститализированы 6 новорожденных деток с лимфоденитом после прививки БЦЖ. Врачи как всегда связь заболевания ис вакцинацией отрицают.
    прекрасно... когда же они закончат нас исстреблять....

  11. #3371
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від Ponachka Переглянути допис
    Сегодня видела в новостях сама лично, что в Донецке гоститализированы 6 новорожденных деток с лимфоденитом после прививки БЦЖ. Врачи как всегда связь заболевания ис вакцинацией отрицают.
    Это они в новостях отрицают. а в жизни, этих новорожденных уже с первых недель начнут пичкать очень токсичными противотуберкулезными средствами для профилактики распространения инфекции по организму. (делать будут это даже не пытаясь доказать\ или отрицать взаимосвязь лимфаденита с БЦЖ )

  12. #3372
    Аватар для лЁлик_ка
    Реєстрація
    12 травень 2005
    Звідки Ви
    Победа-5
    Дописів
    10 226

    Типово

    Блин, вот,думала делать все прививки раз и мне в своё время нормально было, а почитала форум- в замешательстве..
    Улыбнитесь)

  13. #3373
    Аватар для Gadzila
    Реєстрація
    25 березень 2008
    Дописів
    5 589

    Типово

    С нами (ттт) нормально. А вот сколько было последствий и осложнений врачи на собственной кухне боялись говорить.

  14. #3374
    Аватар для ELENIK@
    Реєстрація
    11 листопад 2006
    Звідки Ви
    Центр/Кр Камень/Парус
    Дописів
    1 117

    Типово

    а нас в сад отказались брать без прививок, пришлось это дело решать ((
    а теперь второму напроч отказлась делать прививки, только как вот уследить, что его в роддоме не укололи, Ясно что напишу бумажки всякие, но я как то себе больше доверяю, чем больнице

  15. #3375
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Andre@ Переглянути допис
    а нас в сад отказались брать без прививок, пришлось это дело решать ((
    а теперь второму напроч отказлась делать прививки, только как вот уследить, что его в роддоме не укололи, Ясно что напишу бумажки всякие, но я как то себе больше доверяю, чем больнице
    В роддоме без вашей подписи никто не уколет
    Мы в прошлом году написали отказ и никто особо не настаивал

  16. #3376
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від лЁлик_котенок Переглянути допис
    Блин, вот,думала делать все прививки раз и мне в своё время нормально было, а почитала форум- в замешательстве..
    в свое время не было прививок из слоновьих какашек, а был ГОСТ и производство СССР

  17. #3377
    Аватар для ELENIK@
    Реєстрація
    11 листопад 2006
    Звідки Ви
    Центр/Кр Камень/Парус
    Дописів
    1 117

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    В роддоме без вашей подписи никто не уколет
    Мы в прошлом году написали отказ и никто особо не настаивал
    Дай Бог, что б так и было.
    С первым у меня никто не спрашивал, а лишь потом в выписке увидела, что ребенка вакцинировали ((

  18. #3378
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Andre@ Переглянути допис
    Дай Бог, что б так и было.
    С первым у меня никто не спрашивал, а лишь потом в выписке увидела, что ребенка вакцинировали ((
    давно было и в каком роддоме ?

  19. #3379
    Аватар для ELENIK@
    Реєстрація
    11 листопад 2006
    Звідки Ви
    Центр/Кр Камень/Парус
    Дописів
    1 117

    Типово

    было в 2006 в 56-ой МСЧ
    я была после кесарева, может поэтому не спросили

  20. #3380

    Реєстрація
    06 травень 2008
    Дописів
    296

    Типово

    Предупредите своего врача или муж пусть рядом будет. Без подписи не имеют право. Они подсовывают бумажку на согласие, когда еще роженица на кресле и не адекватна. Прибила б за такое.

Сторінка 169 з 359 ПершаПерша ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті