Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 144 з 359 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7161, показано з 2 861 по 2 880.

Тема: ПРИВИВКИ. том1

  1. #2861

    Реєстрація
    04 січень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 868

    Типово

    aleXPopovich, вы даже поздравление умудряетесь преподнести в оскорбительной форме.

  2. #2862
    Аватар для МАN
    Реєстрація
    29 березень 2006
    Звідки Ви
    Откуда я?.. Не поверите, мы все оттуда :)
    Дописів
    3 755

    Типово

    Вчера с этим уродом-министром свобода слова была - так нагло врать нужно уметь. Козел. Так он пообещал что как страсти поулягут прививать продолжать.

    PS
    Интересно, сколько людей откажутся теперь от ВСЕХ прививок, и к каким последствиям это приведет?

    PS PS
    А что же на самом деле вкололи людям?
    (© )( ©)
    Женщин не нужно понимать, их нужно чувствовать. И любить...

  3. #2863
    Аватар для Zhuzha
    Реєстрація
    16 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    100

    Типово

    Цитата Допис від МАN Переглянути допис
    Интересно, сколько людей откажутся теперь от ВСЕХ прививок, и к каким последствиям это приведет?
    Думаю не много откажется.У меня есть знакомая,ей в институте сделали прививку от кори,через месяц она заболела корью,тяжело болела.Но сейчас всё равно считает,что привиаться надо,ведь сказали же!

  4. #2864
    Фемина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Yuki Переглянути допис
    Пантера, а если не тяжело, на досуге в лиге поискайте аналог, может и у нас чего имеецца?
    Юки, искала пока нету, а жаль.

  5. #2865
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    aleXPopovich от недругов поздравления не принимаю, засуньте их себе в те же "все места"

  6. #2866
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від МАN Переглянути допис
    Интересно, сколько людей откажутся теперь от ВСЕХ прививок, и к каким последствиям это приведет?
    я предполагаю что к глобальному оздоровению нации

  7. #2867
    Фемина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Yuki Переглянути допис
    пока официально остановлена только в Донецкой и Харьковской областях
    Еще Луганск.
    Инфорсации можно верить.

  8. #2868
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від Пантера Переглянути допис
    Юки, искала пока нету, а жаль.
    эх... ну все равно, спасибо!

  9. #2869

    Типово

    Пара цитат отсюда:
    Цитата Допис від Сергій Дібров
    И все-таки, кто плательщики? Кто организовал и оплатил акцию и наши прививки, кто, соответственно, заказывает музыку? Это не секрет: их логотипы имеются на официальном сайте акции. Это Всемирная организация здравоохранения, ЮНИСЕФ, частный фонд американского медиа-магната Теда Тернера “United Nations Foundation” и федеральный Центр по контролю за заболеваемостью США, более известный как CDC.

    Последнее обстоятельство особо интересно. По своим функциям CDC является структурой, обеспечивающей изучение, надзор и борьбу с инфекционной заболеваемостью исключительно на территории США и в интересах американского правительства. CDC не является международным агентством, подобно USAID. Чем занимаются американские исследователи инфекционных болезней на территории Украины, лично для меня остается загадкой.

    Как бы там ни было, поведение наших чиновников, которые превратились в адвокатов индийского препарата, с трудом поддается разумному объяснению. Но можно вспомнить, что бесплатный сыр бывает только в мышеловке, и предположить, что безвозмездная передача восьми миллионов доз сопровождалась рядом условий. Одним из таких условий вполне могло быть обязательное проведение тотальной вакцинации в интересующие плательщика сжатые сроки.
    Цитата Допис від Микола Гудкович
    Згадування Теда Тернера викликає в мене найбільший жах.
    Цей діяч відомий своєю підтримкою програм так званого контролю народжуваності.
    Він один з апологетів теорії глобального потепління як наслідку перенаселення світу, і вважає, що населення треба скорочувати.
    Його погляди досить прості — є бажані люди, і є небажані.
    Небажані мають померти або не народжуватися.
    (Сам він належить до бажаних.)
    Тернер підтримує ідею всесвітнього поширення правила «одна родина, одна дитина», і докладає до лобіювання цього правила неабияких зусиль.
    (В Тернера п’ятеро дітей.)
    Він, доречі, має вплив в ООН, бо є головою ради директорів одного з ООНівських фондів, до якого він робить (робив) великі внески (у 1997-му — 1.000.000.000 доларів).
    Чи можуть гроші вплинути на шляхетні цілі ООН — думайте самі.
    Організація «Плановане батьківство» (Planned Parenthood) у 2004-му нагородило Теда Тернера премією імені Маргарет Сенгер за його підтримку (3,5 млрд доларів) захисту репродуктивних прав жінок (за цим евфемізмом ховається ще один — аборти).
    Маргарет Сенгер — ім’я, тісно пов’язане с євгенікою.
    Євгеніка — наука, що займається покращенням людства шляхом схрещування бажаних людей і стерилізації небажаних (спрощено, але ідея така).
    Ось деякі назви праць, які видає організація «Плановане батьківство»:
    «Деякі моральні аспекти євгеніки»
    «Сумління в євгеніці»
    «Мета євгеніки»
    «Контроль народжуваності та позитивна євгеніка»
    «Контроль народжуваності: справжня євгеніка».
    Може, я трохи плутано написав, але цілком можливо, що те, що сталося, початок набагато масштабнішої трагедії.
    >>Я искренне надеюсь, что не этот побочный эффект является истиной целью организаторов и спонсоров данной акции.
    Сергей, я смею думать, что именно это и является целью, — по крайней мере одного организатора.
    Фонд Тэда Тернера мог пустить в страну сумасшедший, преступник или полный невежда.
    Впрочем, я хотел бы, чтобы кто-нибудь незаинтересованный проверил мои подозрения относительно Тернера и опроверг их — слишком уж они ужасны.
    Кстати, этот Гудкович - активный сторонник БЦЖ-вакцинации (см. его ЖЖ)
    Украинская общественная организация "Лига защиты гражданских прав": бесплатная информационная поддержка в вопросах вакцинации.
    www.privivok.net.ua
    тел.8-066-3375737

  10. #2870
    Аватар для kementari
    Реєстрація
    15 серпень 2007
    Звідки Ви
    Солнечный
    Дописів
    912

    Типово

    очень интересно!

  11. #2871
    Аватар для tesleva
    Реєстрація
    13 березень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный 2
    Дописів
    2 768

    Типово

    Подскажите не сведующей в теме прививок!
    Всю темку не читала, возможно этот вопрос уже обсуждался
    Малому сделали прививки токо в роддоме: БЦЖ и гепатит В.
    Потом, ему прививки были противопоказаны из-за затяжной желтушки и ВЧД. Я писала отказ. Теперь у нас все хорошо. Медсестра и педиатр напрягают делать прививки. Я смотрю, что многие из вас до года отказываются от прививок. Я тоже хочу отказаться. НО вопрос: а после года как быть?
    В виду последних событий и ссылок которые многие тут приводили, я вобще не хочу рисковать делать ребенку прививки.

  12. #2872
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від tesleva Переглянути допис
    Подскажите не сведующей в теме прививок!
    Всю темку не читала, возможно этот вопрос уже обсуждался
    Малому сделали прививки токо в роддоме: БЦЖ и гепатит В.
    Потом, ему прививки были противопоказаны из-за затяжной желтушки и ВЧД. Я писала отказ. Теперь у нас все хорошо. Медсестра и педиатр напрягают делать прививки. Я смотрю, что многие из вас до года отказываются от прививок. Я тоже хочу отказаться. НО вопрос: а после года как быть?
    В виду последних событий и ссылок которые многие тут приводили, я вобще не хочу рисковать делать ребенку прививки.
    так вот не рискуйте и не делайте! смотрите ЛС

  13. #2873

    Типово

    Нашлись добрые люди среди депутатов:
    http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/...=&pf3511=32515
    Впрочем, может на этом будет и карьера чья-то делаться - мне не жалко
    Украинская общественная организация "Лига защиты гражданских прав": бесплатная информационная поддержка в вопросах вакцинации.
    www.privivok.net.ua
    тел.8-066-3375737

  14. #2874
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Thumbs up

    Цитата Допис від tesleva Переглянути допис
    НО вопрос: а после года как быть?
    В виду последних событий и ссылок которые многие тут приводили, я вобще не хочу рисковать делать ребенку прививки.
    А что случится после года ?

  15. #2875

    Типово

    И вот, кстати:
    http://www.privivok.net.ua/node/140?page=1
    Привіт усім, потрібна інформаційна підтримка, справа в тому, що народним депутатом Романом Ткачем подано законопоект № 2506 "Про внесення змін до ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб(щодо прийому дітей, яким не зроблено профілактичних щеплень до дитячих закладів)", даним законопроектом скасовується заборона відмовляти дітям у прийомі до дитячих навчальних закладів, якщо їм не зроблено щеплень. Потрімно якимись чином розкрутити даний законопоект, як такий що дуже потрібний
    Каким образом можно это сделать - пока что слабо представляю, возможно собрать подписи под письмом типа этого:
    http://www.privivok.net.ua/node/196
    Какие есть идеи?
    Украинская общественная организация "Лига защиты гражданских прав": бесплатная информационная поддержка в вопросах вакцинации.
    www.privivok.net.ua
    тел.8-066-3375737

  16. #2876
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від Funt Переглянути допис
    Нашлись добрые люди среди депутатов:
    http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/...=&pf3511=32515
    Впрочем, может на этом будет и карьера чья-то делаться - мне не жалко
    боже ж мой!!! буду держать все пальцы крестом... только врядли...

  17. #2877
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Юки, искала пока нету, а жаль.
    аналогично


    Юки поздравляю вас от всей души, пусть ваш малышь растет здоровеньким и приносит радость маме и папе, а вы оставайтесь такой какая вы есть
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  18. #2878
    Аватар для Yuki
    Реєстрація
    11 березень 2007
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від Funt Переглянути допис
    И вот, кстати:

    Каким образом можно это сделать - пока что слабо представляю, возможно собрать подписи под письмом типа этого:
    http://www.privivok.net.ua/node/196
    Какие есть идеи?
    а возможно какое-либо (открытое) письмо тем же адресатам просто в поддержук данного законопроекта, тоже собрать подписи...?

  19. #2879
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Yuki Переглянути допис
    боже ж мой!!! буду держать все пальцы крестом... только врядли...
    почему врядли, в принципе если копнуть глубже, то запрет принимать детей без прививок нарушает их конституционные права на обязательное образование
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  20. #2880
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    для тех кто не понял о каком законопроекте речь

    ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

    до проекту Закону України “Про внесення змін до статті 15 Закону України
    “Про захист населення від інфекційних хвороб” (щодо прийому дітей, яким не зроблено
    профілактичних щеплень, до дитячих закладів)

    Чинна редакція
    Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб“
    Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах
    Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
    Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
    Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для прийому їх до дитячих закладів установлюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров'я.
    Працівники дитячих закладів підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому законодавством.
    Працівники дитячих закладів зобов'язані:
    вести постійне спостереження за станом здоров'я дітей, а в разі виявлення хворого на інфекційну хворобу – вжити заходів для його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров'я;
    систематично проводити гігієнічне навчання та виховання дітей.




    Пропонована редакція
    Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб“
    Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах
    Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі.

    Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для прийому їх до дитячих закладів установлюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров'я.
    Працівники дитячих закладів підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому законодавством.
    Працівники дитячих закладів зобов'язані:
    вести постійне спостереження за станом здоров'я дітей, а в разі виявлення хворого на інфекційну хворобу – вжити заходів для його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров'я;
    систематично проводити гігієнічне навчання та виховання дітей.

Сторінка 144 з 359 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті