Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1379 з 1880 ПершаПерша ... 37987912791329136913701371137213731374137513761377137813791380138113821383138413851386138713881389142914791879 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 37600, показано з 27 561 по 27 580.

Тема: Мой Look на сегодня: отзывы, советы, обмен мнениями

  1. #27561
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 344

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Но всё зависит от доходов и потребностей. Можно индивидуально тянуть именно себе.
    А можно и старлинк.
    У знакомых есть. Им по работе нужно и даже не очень дорого. Для них.
    Со старлинком не так все просто если живешь в многоквартирном доме. Надо заморочиться с установкой. Если в частном секторе, тогда все куда проще.

  2. #27562
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 071

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    https://provider.in.ua/stati/kakoy-i...elektrichestva вот тут ликбез по различным видам подключений интернета используемых провайдерами в Украине
    ну вот же:
    Интернет может работать без электричества, но нужно позаботиться о резервном источнике питания. Даже если у вас проведена пассивная оптика, вы не сможете ее напрямую подключить в компьютер или смартфон, понадобится питание для абонентского терминала, модема или Wi-Fi роутера.
    Даже если...Даже)).

    Цены еще )).
    И возможности операторов.

  3. #27563
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 597

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Лана розповіла про кокон, я згадала. Вчора порадили почитати книгу цю

    https://rozetka.com.ua/ua/fors_97896...5148/comments/

    Хтось може знайомий з цим автором чи навіть з книгою?
    Не чула. Я взагалі зараз не сприймаю літературу ніяку. В цьому перманентному вирі подій відпало бажання і авторитетність джерел мають сумніви.
    Теми виховання і сприйняття свого я, своєї ідентичності, напрямку руху життя , тощо- цікаві, але з практичної точки зору в якості спостерігача.
    Наша тема « жінки питають-чоловіки відповідають і навпаки» розбіглася по форуму
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  4. #27564
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 652

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Не чула. Я взагалі зараз не сприймаю літературу ніяку. В цьому перманентному вирі подій відпало бажання і авторитетність джерел мають сумніви.
    Теми виховання і сприйняття свого я, своєї ідентичності, напрямку руху життя , тощо- цікаві, але з практичної точки зору в якості спостерігача.
    Наша тема « жінки питають-чоловіки відповідають і навпаки» розбіглася по форуму
    Я так зрозуміла що книгу порадити мені, не про виховання, а про кокони. Як себе з них витягувати. Колись в цій темі було обговорення, не одній мені цікаво, то я й спитала може хтось вже читав і має "живий" відгук.
    Зараз час дорогоцінний щоб витрачати на читання чогось безтолкового.

  5. #27565
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 071

    Типово

    За весь військовий час я прочитала одну книгу : Інтернат Жадана.

    Я її глотала в квітні. Ночами. Мене плюжило та трясло. Я читала про те, що відбувається..
    Там дії 14 року.
    Кінцівка позитивна, з вірою та розумінням про "добре".

    Рекомендую.

    Більш нічого так і не війшло в мене з того квітневого часу. Намагалася багато, але.....
    Хочь читай вдруге).

  6. #27566
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Лана розповіла про кокон, я згадала. Вчора порадили почитати книгу цю

    https://rozetka.com.ua/ua/fors_97896...5148/comments/

    Хтось може знайомий з цим автором чи навіть з книгою?
    Психологи очень рекомендуют. У меня закачано, но так и не взялась
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  7. #27567
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Я так зрозуміла що книгу порадити мені, не про виховання, а про кокони. Як себе з них витягувати. Колись в цій темі було обговорення, не одній мені цікаво, то я й спитала може хтось вже читав і має "живий" відгук.
    Зараз час дорогоцінний щоб витрачати на читання чогось безтолкового.
    Бестолкового? Вы знаете, часто тн бестолковое может принести намного больше пользы, чем кажущееся важным. Очень и очень необходимо и отдохнуть, и расслабиться, и это часто нужнее работы. Ибо уработаться и сдохнуть- не вариант
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  8. #27568

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    28 910

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    Бестолкового? Вы знаете, часто тн бестолковое может принести намного больше пользы, чем кажущееся важным. Очень и очень необходимо и отдохнуть, и расслабиться, и это часто нужнее работы. Ибо уработаться и сдохнуть- не вариант
    спасибо. я так же думаю и делаю. в темноте с фонариком ужасы с расчлененкой читаю)))))

  9. #27569
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 597

    Типово

    Я зрозуміла, що і я сама у коконі і поки мені так зручно.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  10. #27570
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    А о каком коконе речь?
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  11. #27571
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 597

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    А о каком коконе речь?
    Я так розумію, що деякій уход від дійсності чи емоційна закритість. Здається мені, що це самоконтроль психикі і не тре туди втручатися.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  12. #27572
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 652

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    Бестолкового? Вы знаете, часто тн бестолковое может принести намного больше пользы, чем кажущееся важным. Очень и очень необходимо и отдохнуть, и расслабиться, и это часто нужнее работы. Ибо уработаться и сдохнуть- не вариант
    Не в цьому плані. А стосовно конкретно психологічних книжок, які не придатні для самостійного опрацьовування.
    Від них, якщо зануритися в це питання, очі розбігаються.
    Чи варто починати, чи краще зайнятися іншим.
    На рахунок відпочинку Ви праві, я і сама тут просувала такий підхід. І коли почалися проблеми зі світлом, з ними почалася неділя нервів і пошуку виходу з ситуації. І я гостро відчула, не дивлячись на нервовий стан, що фізично треба було знизити активність ще кілька місяців тому, зараз хочеш не хочеш зниження є і таки це корисно, тіло це каже ))
    Дякую за відгук!

  13. #27573
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 071

    Типово

    Альтер, а цю книжку можна скачати?
    Ну спробуєте читати, не зайде, так і боже з нею).

    Мені здається, що зараз, як дівчата пишуть, зовсім байдуже що читати. Аби подобалось, бо зараз це як ліки. Справжні ліки.

    Що до мене, я такі книжки взагалі не можу читати від початку до кінця. Уламками, періодами, і частіше не до кінця)).

  14. #27574
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 652

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    А о каком коконе речь?
    Я про фізичний кокон, звісно ноги ростуть з голови, я це розумію.
    С початком війни таке було, потім я боролася, попустило. Останні 2 місяці в нашій сім'ї новини погані. І мене заціплює від кожного дзвінка, я не можу рухатися. Вірніше це важно. Оце заціплення я називаю кокон. Коли мозок посилає сигнал тілу завмерти, авось пронесе.
    Востаннє редагував альтер эго: 20.12.2022 о 12:24

  15. #27575
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    63 029

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Я так розумію, що деякій уход від дійсності чи емоційна закритість. Здається мені, що це самоконтроль психикі і не тре туди втручатися.
    Если не сложно можно привести пару примеров.

    Уход от действительности это как?

    Нет света Нет воды. Сидим И ждём или находим варианты их добычи и помощи другим?

    Закрытость от кого, чего? Коконожитель перестал здороваться, говорить спасибо, приобщатся к прекрасному и встречать гостей?

    Спасибо.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  16. #27576
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 652

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Альтер, а цю книжку можна скачати?
    Ну спробуєте читати, не зайде, так і боже з нею).

    Мені здається, що зараз, як дівчата пишуть, зовсім байдуже що читати. Аби подобалось, бо зараз це як ліки. Справжні ліки.

    Що до мене, я такі книжки взагалі не можу читати від початку до кінця. Уламками, періодами, і частіше не до кінця)).
    Я хотіла спитати на форумі, десь була тема про Хто що читає, Ви там мабуть є
    Аллік, Ви звідки скачали?)

  17. #27577
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Я так розумію, що деякій уход від дійсності чи емоційна закритість. Здається мені, що це самоконтроль психикі і не тре туди втручатися.
    в норку спрятаться? я в работу, как в кокон замоталась. а потом уработалась. так что тож не вьіход(
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  18. #27578
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 344

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    ну вот же:

    Даже если...Даже)).

    Цены еще )).
    И возможности операторов.
    PON отличается от других технологий подачи интернета что питание на стороне провайдера, поэтому если провайдер обеспечил питанием свое оборудование то достаточно просто воткнуть кабель напрямую у себя в комп. Ессно в современных ноутбуках некуда подключать его, не считая переходников и все пользуются роутерами, это понятно. Которые в свою очередь уже человек у себя в квартире подключил к аккумуляторам. Это гораздо легче организовать и требует куда меньших усилий чем покупка и установка старлинка, не говоря уже об абонплате. Т.е. главное что бы была возможность подключить абстрактную вегу и они были готовы это сделать сейчас, а не через х месяцев
    Все это делается для работы, не для развлечений. Очевидно что заработок должен как-то покрывать расходы на поддержание работоспособности

  19. #27579
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Я хотіла спитати на форумі, десь була тема про Хто що читає, Ви там мабуть є
    Аллік, Ви звідки скачали?)
    http://flibusta.is/b/589920/read вот, чтоб читать
    и ссьілка для закачки http://flibusta.is/b/589920
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  20. #27580
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 044

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Я про фізичний кокон, звісно ноги ростуть з голови, я це розумію.
    С початком війни таке було, потім я боролася, попустило. Останні 2 місяці в нашій сім'ї новини погані. І мене заціплює від кожного дзвінка, я не можу рухатися. Вірніше це важно. Оце заціплення я називаю кокон. Коли мозок посилає сигнал тілу завмерти, авось пронесе.
    ох тримайтеся
    ... и неожиданно погладил кота(с)

Сторінка 1379 з 1880 ПершаПерша ... 37987912791329136913701371137213731374137513761377137813791380138113821383138413851386138713881389142914791879 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті