Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Пт, 14 августа 2020
22:22

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Карина077


27 июля 2020, 15:32

Заняття у Новокодацькому РВ

Серед співробітників Новокодацького районного відділу було проведено заняття з елементами тренінгу щодо профілактики професійного емоційного вигорання.
Австрійський психотерапевт А Ленгле порівняв «емоційне вигорання» з «попілом після феєрверку». Чому відбувається вигорання? Як його не допустити? Коли  вчасно відпочити? Учасники тренінгу за допомогою методів арт-терапії та МАК отримали відповіді на ці питання та кожен поділився власним досвідом
Підбиваючи підсумки психолог відділу Світлана Пирлик зазначила: «Кожен спеціаліст повинен усвідомити необхідність бути сам для себе висококваліфікованим фахівцем щодо усунення стресів, навчитися встановлювати або перевстановлювати пріоритети, подумати про зміну способу життя, вносячи нове в свою повсякденну рутину. І головне, треба пам'ятати про негативні наслідки зневаги своїм професійним здоров'ям».

Просмотров: 59
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте