Днепр » Gorod`ской дозор
Пн, 14 октября 2019
03:34

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Влад Фрейзер


8 апреля 2019, 20:46

Дніпрян навчатимуть готувати та просувати проекти у рамках Бюджету участі

У Дніпрі стартував інформаційно-просвітницький проект «Школа автора», організований відділом громадських ініціатив департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради. Це цикл занять, головною метою яких є ознайомлення всіх охочих із механізмами Бюджету участі. Містян навчатимуть, як пройти шлях від бажання створити більш комфортні умови для життя у своєму дворі, районі або в місцях громадського користування до втілення проекту. Також проводитимуть роботу над помилками.
«Це просвітницький проект, створений для авторів-новачків, які мають ідею та намір реалізувати її через Бюджет участі, і для тих, хто вже спробував себе у попередніх етапах. Під час занять ми розповідатимемо про те, як ідею чи пропозицію про бажані зміни у дворі, районі, на майданчику тощо оформити у вигляді проекту, потім обґрунтувати, скласти бюджет, підрахувати кошторис, як «упакувати» проект, щоб він був цікавим на етапі голосування. Також опрацьовуватимемо найчастіші помилки», – розповіла заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради, секретар експертної комісії з партиципаторного бюджетування (Бюджету участі) Ольга Сіножатська.
Також вона додала, що, крім стандартних лекцій, які відбуватимуться у центрі міста, у рамках проекту проводитимуть виїзні заняття у віддалених районах. Їх влаштовуватимуть за умови, що набереться 20 слухачів.
Перша лекція у цьому році відбулася на базі Молодіжного центру Дніпра й зібрала майже 30 авторів. Одна з них – Ірина Власенко. Під час попередніх етапів Бюджету участі жінка вже подавала проекти щодо встановлення спортивного майданчика та створення дитячої студії звукозапису. Наразі вона має проект з реконструкції приміщення закладу позашкільної освіти на житловому масиві Західний.
«Досвід участі у поданні та реалізації проектів у мене є, однак щоразу ми стикаємося з якимись питаннями через помилки, яких самі припускаємося. Наприклад, ми не врахували інфляцію під час складання кошторису проекту чи неправильно визначили бюджет. Завдяки лекціям «Школи автора» у нас є можливість отримати більше інформації, щоб наступні проекти були якіснішими та простішими у реалізації», – сказала Ірина Власенко.
Взяти участь в інформаційно-просвітницьких заходах «Школи автора» можна, заповнивши Google-форму за посиланням: https://u.to/93ryFA.А також можна записатися за телефонами: (094) 885-93-61; (056) 785-93-61.
Просмотров: 94
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте