Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 24 октября 2019
02:46

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Stirlitz


8 августа 2018, 09:28

У ДНІПРІ ВІДБУЛОСЬ ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО

3 СЕРПНЯ 2018 РОКУ У ДНІПРІ ВІДБУЛОСЬ ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО.

Зовсім скоро у Дніпрі з’явиться новий храмовий комплекс Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він буде розташований на Набережній Перемоги неподалік від житловогу масиву Перемога 3.
3 серпня 2018 року відбулось освячення тимчасового храму нового храмового комплексу УПЦ КП на честь Святого Апостола Андрія Первозваного. Освячення очолив Керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон.
Взагалі тут планується створити культурно-духовний центр цього району. Щоб тут було зручно парафіянам будь якого віку і змогли проводити час батьки з дітьми та цілими родинами. Зручне місце розташування храму вже сподобалося багатьом парафіянам, котрі раніш не мали можливості мати духовний центр саме в цьому районі обласного мегаполісу.

Прес-центр Дніпровської Єпархії УПЦ КП.Просмотров: 367
Все записи автора | << | >>

Stirlitz  (08.08.18 09:37): Фiльм про ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО.:
https://www.youtube.com/watch?v=XZyU0d8KO9Y&feature=youtu.be
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте