Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пн, 24 сентября 2018
07:24

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


6 июля 2018, 14:59

Сергій Рибалка: «Фракція Радикальної партії виступила категорично проти призначення запропонованого складу ЦВК, який може призвести до узурпації влади»

Влада не зацікавлена в проведенні системних реформ і прийнятті законів, які дадуть можливість розвивати українську економіку і підвищувати рівень життя кожного громадянина. Натомість провладна фракція займається блокуванням роботи парламенту, оскільки хоче обрати ручний склад ЦВК. Про це заявив народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка в коментарі журналістам.
«Ми наполягаємо на тому, щоб всі фракції, які сьогодні представлені в парламенті, мали свого представника в Центральній виборчій комісії, аби цей орган не залежав від влади. Під час президентських і парламентських виборів має бути чесний підрахунок голосів і рішення ЦВК має приймати чесно в інтересах держави», – сказав Сергій Рибалка.
За його словами, фракція Радикальної партії виступила категорично проти призначення запропонованого складу ЦВК, який може призвести до узурпації влади.
«Сьогодні владі, на жаль, не потрібні закони для перекриття контрабанди на митницях, про створення Експортно-кредитного агентства, а також ті закони, які запустять власну економіку. Вони займаються лише поділом посад», – наголосив Сергій Рибалка.
Просмотров: 316
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте