Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Ср, 15 августа 2018
15:33

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


16 марта 2018, 12:07

У Дніпрі освятили поклонний хрест на місці майбутнього Храму УПЦ КП


На території Оперативного командування «Схід» — це оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у східній частині держави, в рамках з’їзду капеланів провели символічний захід.

Саме тут освятили поклонний хрест на місті будівництва нового гарнізонного храму, який буде служити громаді, як для військових, так і для громадян Дніпра.
На події був присутній майже увесь склад об‘єднання, який мав можливість приєднатися до духовного та історичного дійства.

В освяченні взяли участь керівництво ОК Схід, особистий склад та вищі чини духовенства України та Дніпропетровської області.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), перебуваючи у
м. Дніпро на Першому Всеукраїнському з’їзді військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату, особисто відвідав Оперативне командування «Схід», де освятив новий хрест. Голові СУВД співслужив єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич), єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та військові капелани Київського патріархату. Долучилися до священнодійства військовослужбовці та представники громади Дніпра.

Оперативне командування «Схід» — оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у східній частині України. Управління ОК «Схід» (в/ч А1314), що знаходиться у місті Дніпро, походить від керівних органів 6-ї танкової армії.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність», який завжди і постійно підтримує Українську Православну Церкву Київського Патріархату, відзначає цю важливу подію, як важливий крок до духовності саме для наших військовослужбовців та захисників нашої країни.
А новий храм УПЦ КП у місті Дніпро з’явиться вже зовсім скоро.

Автор: МБФС

 


Просмотров: 309
fundsolidaritycomua  (16.03.18 12:10): Читайте нас на Фейсбуке
https://www.facebook.com/mbfsolidarnost/
Ответить | С цитатой
fundsolidaritycomua  (16.03.18 12:09): Подробно
https://mbfs.com.ua/news/1511-u-dn-pr-osvjatili-poklonnii-hr est-na-m-sc-maibutnogo-hramu-upc-kp.html
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте