Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 23 сентября 2018
13:00

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


23 февраля 2018, 12:19

Насичені подіями вихідні вже позаду

Насичені подіями вихідні вже позаду, а неймовірні відчуття та спогади не залишатимуть нас ще довго.

В П’ЯТНИЦЮ – презентація книг мудрого, досвідченого та харизматичного Олександр Притула. Дякуємо за науку!

В СУБОТУ – всеукраїнський турнір з українських національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги» приніс багато перемог нашим вихованцям та купу приводів для гордощів нашим тренерам. Генеральним партнером заходу був Международный благотворительный фонд Александра Петровского "Солидарность", вдячні за постійну підтримку Яна Иванилова!

НЕДІЛЯ підсумувала тиждень яскравим та смачним святом «Масляна зі Штурмом». Народні гуляння, гучні веселощі , розваги для дітей, а головне – конкурс млинців! Чого тут тільки не було… Та в піст обійдемось без подробиць))) - сміливі можуть переглянути фото зі свята. Всі кулінарні витвори були насправді шедеврами, але ж конкурс є конкурс і переможців визначити було дуже складно. Та, незалежно від результату, кожна команда отримала напрочуд схвальні відгуки всіх присутніх, нагороди і подарунки від організаторів та партнерів заходу.
Нещодавно до числа доброчинців на штурмівських святах приєдналась ще одна потужна організація, що робить свою справу заради родинного затишку та комфорту – це Мережа магазинів «Дом посуды». Величезна вдячність за щедрі подарунки людині з великим серцем Svetlana Zavorotnya! КОЖНА команда-учасниця отримала чудову млинцеву пательню! Та, знаєте, вони отримали в дарунок не просто якісну та корисну річ! Всі ми отримали радість від гарного свята, задоволення від визнання своїх кулінарних здібностей, спогади про корисно проведений час разом зі своїми рідними та близькими, а це – БЕЗЦІННО!

Сулейманова Анна

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1007590286062456&id=100004344817637
 


Просмотров: 421
fundsolidaritycomua  (23.02.18 12:23): Представник СК «Дзюдо-80» дніпровець Олег Вередиба завоював бронзову медаль на Кубку Європи в Італії
https://www.gorod.dp.ua/dozor/news.php?id=5127
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте