Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пн, 24 сентября 2018
14:53

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


6 января 2018, 19:05

На різдвяну зустріч завітали діти зі Слов'янська

4 січня 2018р. діти зі Слов'янська Донецької області завітали на різдвяну зустріч до духовно-просвітницького центру Дніпровської. єпархії УПЦ КП у Дніпрі.
На запрошення владики Симеона та Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского «Солідарність» до Дніпровського духовного центру «Українське подвір’я» завітали дітки зі Слов'янська та учні шкіл №119 та 67 з Дніпра.
Організатори зустрічі підкреслили, що різдвяні свята завжди об'єднували, спонукали до добрих справ та теплих прийомів.Гостинні вихованці разом з викладачами центру щіро зустріли гостей та весело провели час разом. Всі поспілкувались, помріяли, попили чаю зі смаколиками, написали листи воїнам, які захищають Україну та розмалювали Різдвяну Зірку.
«Але головне, раз і назавжди з'ясували, що дружба не знає кордонів, не розподіляє людей за мовною ознакою чи релігією. Адже ми всі діти землі української і сповідуємо одну віру, віру в Бога та Україну», - заявили учасники дійства.
На добру згадку про зустріч, діти отримали у подарунок Біблію та особливі чашки, а також відвідали храм «Несподівана радість», поставили свічки, погуляли подвір'ям єпархіального комплексу.
 


Просмотров: 395
fundsolidaritycomua  (06.01.18 19:08): Дітей Українського Донбасу поздоровили з Новорічними святами
http://gorod.dp.ua/dozor/news.php?id=5083
Ответить | С цитатой
fundsolidaritycomua  (06.01.18 19:07): Новорічне свято і вистава в Театрі ім. Тараса Шевченка
http://gorod.dp.ua/dozor/news.php?id=5084
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте