Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пн, 24 сентября 2018
14:41

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


6 января 2018, 18:49

Дітей Українського Донбасу поздоровили з Новорічними святами

У дні Новорічних свят з Благословіння єпископа Дніпровського та Криворізького Симеона (Зінкевича) та за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского "Солідарність" усі разом - з волонтерами та представниками Дніпровської Єпархії УПЦ КП провели чергову добру та благодійну акцію.
Вже третій рік поспіль вирушили на Схід для того, щоб порадувати дітей прифронтової зони Донбасу.
До поїздки готувалися довго і старанно. З відкритими серцями та любов’ю збирали подарунки разом зі школярами Дніпра - 119, 147, 67, 134, 83, 101, 102, 41, 59, 23, 57, 136,108, 133 загальноосвітних шкіл. Корпорація АТБ маркет - як завжди підтримала подарунками зі смаколиками!
А Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровского "Солідарність» - найліпші друзі, котрі завжди поруч і готові підтримати всі добрі та корисні ідеї!
Українське подвір'я духовно-культурного центру витримало 6 годинний марафон з упаковки подарунків та на час стало резиденцією святого Миколая в Дніпровській Єпархіі.
Волонтери Дніпра вирішили допомогти святому Миколаю привітати дітей «сірої зони» і тому відправилися до Новобахмутівки і Новоайдара зі смаколиками та подарунками, що їх збирали школярі нашого міста.
Для дітей Донбасу вітання гостей із подарунками безумовно була приємною несподіванкою, а посмішки дітей та їх щасливі очі - це найбільша подяка за добро!   


Просмотров: 357
fundsolidaritycomua  (06.01.18 18:57): Новорічне свято і вистава в Театрі ім. Тараса Шевченка
http://gorod.dp.ua/dozor/news.php?id=5084
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте