Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorodской дозор
Ср, 14 апреля 2021
05:43

GORODСКОЙ ДОЗОР

Робоча зустріч Новокодацького РВ та КП «Молодіжне творче об'єднання» ДМР

10.03.2021 09:53

Новокодацьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області була проведена робоча зустріч з Комунальним підприємством «Молодіжне творче об'єднання» Дніпровської міської ради, за участі директора підприємства Сергія Матусевича та заступника головного бухгалтера підприємства Наталі Журавльової, з метою врегулювання деяких проблемних питань, що виникають під час відбування покарань та стягнень порушниками та засудженими за рішеннями суду.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Новокодацьким РВ та Новокодацьким ВП проведено робочу зустріч

10.03.2021 09:50

Новокодацьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області спільно з відділенням поліції № 3 ДРУП ГУНП у Дніпропетровській області було проведено робочу зустріч основною метою якої стало обговорення проблемних питань, які виникають під час роботи відділів.
Основну увагу було приділено питанням, що виникають під час розшуку осіб, місцезнаходження яких невідоме.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Святкові привітання Новокодацького відділу пробації

17.02.2021 12:25

До Новокодацького районного відділу завітали директор Благодійною організацією «Преображення» (волонтер пробації) Ярослав, а також отець Валентин та вручили співробітникам пробації грамоти.
Гості висловили вдячність за плідну роботу та за допомогу особам, доля яких виявилась тяжкою. Свої слова вдячності передав Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Всего 19. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 7 | Следующая cтраница
Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте