Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Блог
Регистрация Вход

Пн, 24 сентября 2018
14:05

УКР   ENG

БЛОГИ

 

VasilyProc


11 января 2018, 14:14

Любителі спорту через петицію закликали МОК скасувати Зимову Олімпіаду
На відміну від чиновників Міжнародного олімпійського комітету і спортивних федерацій, які практично не реагують на потенційну ядерну загрозу з боку Північної Кореї, група громадян вирішила взяти ініціативу в свої руки і склала петицію на адресу МОК з вимогою перенести з Південної Кореї або скасувати XXIII Зимові Олімпійські ігри. Автори впевнені в тому, що ситуація на Корейському півострові в будь-який момент може вийти з-під контролю і вилитися в справжню війну, заручниками якої мимоволі стануть тисячі спортсменів і глядачів.


Нижче наведено повний текст петиції:


До відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор в Пхенчханi залишилося менше двох місяців, але до сих пір спортсмени і глядачі не отримали гарантій безпеки, що викликає глибоку заклопотаність у зв'язку зі стрімко погіршується обстановкою на Корейському півострові.


Протягом цього року США і Південна Корея неодноразово проводили спільні навчання, наймасштабніші з яких із застосуванням авіації і бомбардувальників-невидимок пройшли на початку грудня. Крім цього США готуються провести військову операцію з метою знищити ядерну програму Північної Кореї. Сама ж Північна Корея назвала недавні санкції ООН "актом війни". Напруга наростає, проте той факт, що Китай почав готуватися до масштабної кризи з біженцями і готовий мобілізувати війська свідчить про те, що війна з Північною Кореєю неминуча і велика ймовірність, що Олімпійські ігри і всі присутні там стануть її жертвами.


У зв'язку з цими фактами і очевидністю війни на Корейському півострові, Міжнародному олімпійському комітету необхідно прийняти вольове рішення про перенесення XXIII Зимових Олімпійських ігор з Південної Кореї в безпечне місце, або подумати про їх повне скасування. В даному випадку мова йде про життя багатьох тисяч не тільки спортсменів, а й іноземних гостей. На першому місці має стояти питання безпеки, а не іміджевих втрат МОК і Південної Кореї. Саме з цієї причини необхідно підтримати дану петицію і змусити організаторів ігор відмовитися від цієї смертоубійственной олімпійської авантюри.


У петиції вірно підмічено, що МОК і Південна Корея зараз більше думають про свій імідж, ніж про збереження життів багатьох тисяч гостей Олімпіади. У будь-якому випадку, якщо спортсмени опиняться в полоні війни, авторитет спортивних чиновників і організаторів, які запросили олімпійців і туристів в "гарячу точку", постраждає не менше, ніж в разі скасування змагань. Терміни ще дозволяють перенести Олімпіаду в будь-яку точку планети, і витрати на це точно не зрівняються з можливими ризиками.


Безумовно, дана петиція дуже своєчасна і актуальна, і чим більше підписів вдасться зібрати, тим більша ймовірність, що МОК обговорить цю пропозицію і публічно відреагує на думку мільйонів шанувальників спорту, небайдужих ні до здоров'я олімпійців, ні до майбутнього олімпійського руху, який мав би заплямувати себе "смертоубійственной авантюрою" в Пхенчхані.Последний раз редактировалось: 11.01.2018 14:14


Все записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте