Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 20 июня 2018
22:20
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на червень

План концертів Будинку органної та камерної музики на червень

Вокальная музыка, Классическая музыка

02.06
суб.
12:00

До Дня захисту дітей
«Обдаровані діти – майбутнє України»
Творча зустріч учнів музичних шкіл та дитячих творчих колективів міста.
За участі:

  • Заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова (акордеон),
  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Галини Охотнік (сопрано),
  • Сергія Міледіна (професор Ноткін).

Ведуча - Олена Гамова

02.06
суб.
15:00

Спектакль-концерт  «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Володимир Машлюк (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но), 
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олена Бадалова (балет), 
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово)

02.06
суб.
17:00

«Гармонія контрастів»
За участі:

  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Олени Келер (ф-но),
  • Тараса Скрипнікова (кларнет),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Валерії  Кібець(саксофон),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: В.А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, С.Франка, Ф. Шопена, Ф. Мендельсона.

03.06
нед.
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Лев Келер (альт),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

                У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

03.06.
нед.
15:00

«Музичне приношення»
Соліст: Сергій Слижук (композитор-органіст, вокаліст, поет, м. Івано – Франківськ).
Ведучий – Антон Чернета (орган).
У програмі музика:. Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Г. Перселла, Й. Пахельбеля, Д. Скарлатті,
В. А. Моцарта, духовна органна музика Сергія Слижука.

03.06
нед.
17:00

Від класики до нескінченності  «Вальс, Вальс, Вальс»
За участі:

  • Народного артиста України Андрія Бабича (тенор),
  • Заслуженої артистки України Ольги Зернаєвої (флейта),
  • Заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова (акордеон),
  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Галини Охотнік (сопрано),
  • Ольги Кутакової (скрипка),
  • дуету акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олени Келер (ф-но),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • інструментального квартету «Гармонія»,
  • Олександра  Благодарного (баритон),
  • Олександра Білоусова (ф-но).

 Ведучі – народна артистка України Тетяна Бабич і Олена Гамова.
Для поціновувачів різножанрової музики.

09.06
суб.
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • Народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Заслуженого артиста України  Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

09.06
суб.
17:00

«Органовою палітрою»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Валерія Басюк (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика:  Й.С. Баха, С. Франка, Е. Гріга, Й. Пахельбеля.

10.06
нед.
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

                У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

10.06
нед.
15:00

«Музичні діалоги - віків»
За участі:

  • Заслуженої артистки України Надії Юрійчук (орган),
  • Ольги  Кутакової (скрипка).

Художнє слово – Сергій Міледін.

                     У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Ш. Гуно, А. Шнітке, Т .Віталі.

10.06
нед.
17:00

«Всесвіт на ім’я Моцарт»
За участі:

  • Олени Келер (ф-но),
  • Льва Келера (альт),
  • Ксенії Белікової (орган),
  • Інни Міжури (ф-но),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Тараса Скрипнікова (кларнет),
  • Віталія Ландара (альт).

Художнє слово – Сергій Міледін.

У програмі музика: В.А.Моцарта, Й. Гайдна.

16.06.
суб.
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка),  
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

16.06.
суб.
17:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует Народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор).

 Ведучі концерту – Заслужений працівник культури Фаіна Пінсон та Сергій Міледін.

17.06
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів,
звучить орган, прославлений у віках»
«Собор Святого Петра» (м. Рим, Італія)

  • Анна Лаппо (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Лев Келер (альт),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець)

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Дж. Верді, Б. Марчелло, Дж. Пуччіні

17.06
нед.
15:00

Галина Охотнік з програмою «Романтичні дуети»
За участі:

  • заслуженої артистки України Ольги Зернаєвої (флейта),
  • Олександра Білоусова (ф-но),  
  • Олени Келер (ф-но),
  • Тимура Парулави (тенор),
  • Олександра Благодарного (баритон),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Олена Гамова – музикознавець.

  У програмі музика: Дж. Верди, Дж. Пуччіні, Л. Деліпа, В.Франца, Ф. Легара, П.І.Чайковського.

17.06
нед.
17:00

«31-й на Біс!!!»
 Закриття  концертного сезону
Солісти:

  • пісенний дует Народних артистів України Тетяна та Андрій Бабичів,
  • Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • камерний оркестр «Дивертисмент», 
  • диригент Заслужений діяч мистецтв України  Юрій Пороховник,
  • Ксенія Бєлікова (орган),  
  • Анна Лаппо (орган),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон), 
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Лев Келер (альт),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • салонний оркестр «Рапсодія» Заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

Ведучі – Народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова,  Антон Чернета, Сергій  Міледін.
В програмі популярні класичні та сучасні твори.

24.06
нед.
18:00

До Дня Конституції України
«У пісні віншую Закон основний»
Солісти:

  • пісенний дует Народних артистів України Тетяна та Андрій Бабичів,
  • Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

Ведучі: Антон Чернета та Народна артистка України Тетяна Бабич.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 067-998-62-52, 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте