Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пн, 15 июля 2024
23:26

Кохання на трьох

Посмотреть афишу: Кохання на трьох Комедия

Пристрасна, чудова, італійська комедія "КОХАННЯ НА ТРЬОХ"! Кохання – це найпрекрасніше, що може статися з людиною в будь-якому віці. Закохатися може будь-хто. Але у певному віці бути спокусником вже не дуже просто, особливо, якщо твоя обраниця - молода журналістка. Паола миттєво прибрала до рук серце Леоне - політика похилого віку.

Але життєвий досвід - це чи не єдина перевага нашого закоханого. Тому Леоне вирішує видати себе за літератора. Тим більше що справжній драматург йому теж знайомий. Це маловідомий і значно молодший за політика П’єтро, який готовий обміняти свій талант на гроші. Тепер сеньйор Леоне отримує оплески, а Паола тим часом опиняється в обіймах справжнього автора.

Хоча, може, все так просто лише на перший погляд? І Паола розпочинає свою власну гру з почуттями..? Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним… "Кохання на трьох" – це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз.

У ролях: Народний артист України Лесь Задніпровський, Народна артистка України Ольга Сумська, Заслужений артист України Віталій Борисюк. Актори зроблять Ваш вечір незабутнім! До зустрічі на виставі!


Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте