Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
ср, 28 октября 2020
04:22

Дитяча субота 5+ Вивчаємо комах

Дитяча субота 5+ Вивчаємо комах

Короткий метр

Книгарня "Є" запрошує на перегляд короткометражних анімаційних фільмів "Minuscule" французького виробництва про життя комах та дослідження більш детальних відомостей про цих неймовірних істот на сторінках сучасних енциклопедій: "Комахи й інші маленькі істоти" (вид. "Ранок") та "Комахи. Подивись і знайди" (вид. "Жорж").

На вас чекає перегляд зворушливих історій, що занурять дітей та батьків у світі метеликів, гусениць, бабок та жуків, для яких поле - як цілий ліс, а струмок - ніби море. Ми подивимось на наш прекрасний світ під іншим кутом зору і, по спостерігаємо за кумедними пригодами маленьких комах.

А далі на нас чекає справжнє ентомологічне розслідування - спробуймо віднайти героїв мультфільму на сторінках енциклопедій, щоб дізнатися про їхнє життя більше.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте