Днепр » Афиша
сб, 22 февраля 2020
05:16

Dnepr Voice-2020

Посмотреть афишу: Dnepr Voice-2020 Вокальная музыка, Конкурс, Кастинг

Незабаром відбудеться найголовніша вокальна подія Дніпра, на яку чекають усі мешканці міста. «Dnepr Voice» з першого сезону встиг стали улюбленим для учасників, тому щороку можна бачити знайомі обличчя. Цього разу проєкт розпочинає свою 5 сторінку в історії проведення та запрошує до участі всіх, хто хоч трішки знайомий з вокалом. Вікове обмеження з 14 років.

Етапи проведення:

16 лютого – перший відбір (прослуховування) – зазвичай на проєкт щороку реєструється більш, ніж 200 учасників з різних областей, міста, сіл, країн та навіть континентів. Відбір являється відкритим, тому учасники можуть бачити виступи один одного. Оцінюють співаків професійне журі.
Місце проведення першого вібору - Music Hall (м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8А).
Час: 8.00 – 9.00 – реєстрація, 9.00 – 20.00 – прослуховування.

23 лютого – перший півфінал
– за результатами першого відбору у півфінал проходить 40 учасників. Цього разу вони повинні виконувати одну повну пісню, журі коментує, навчає та дає рекомендації, на кожного учасника виділено 15-20 хвилин. На першому півфіналі відбувається більш детальний розбір помилок учасника.

1 березня – другий півфінал
– врахувавши всі зауваження від членів журі на 1 відборі учасники виконують іншу композицію, журі не коментуючи оцінюють, в результаті виступу члени журі формують 10-ку фіналістів за рейтинговою системою.

7 березня – грандіозний фінал, в який проходять 10 учасників згідно результатів 2-х півфіналів + 1 фіналіст, який обирається щляхом СМС-голосування. Також зазначимо, що на фіналі все залежить 50/50 від журі на глядачів залу.

Хочемо зазначити, що цього року реєстрація триває до 12 лютого, а кількість зареєстрованих учасників досягла цифри 140, проте ми ще чекаємо! Наразі зареєстровані учасники з Дніпра, Харкову, Запоріжжя, Києва, Одеси, Павлограду, Кривого Рогу та областей.

Також учасники проєкту по завершенню беруть участь у масштабних міських заходах, об’єднуються у гурти, пісні яких співає вся країна.

Запрошуємо стати інформаційним партнером проєкту та просимо прорекламувати реєстрацію.

Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/2NpITr8

Контактна інформація:

050 780 61 97 – Артем Трапезніков – організатор проєкту.

Email: dneprvoice@gmail.com
Instagram: https://bit.ly/2uH6a13
Facebook: https://bit.ly/3aRIF62
Telegram: @dneprvoice.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте