Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 04 декабря 2020
19:39

25 відтінків металевого

25 відтінків металевого

Графика, Скульптура

Запрошуємо на виставку двох митців – Валерія Сосни та Ігора Василенка – «25 відтінків металевого», яке буде проходити з 15.01.20 з 16:00 до 09.02.20 включно у Дніпропетровському художньому музеї, за адресою: вул. Шевченка, 21.

«25 відтінків металевого» - це унікальний творчий експеримент, який об’єднав у собі оригінальні ідеї і кропітку працю двох митців з Дніпра – художника Валерія Сосну та скульптора Ігоря Василенка.

25 творів поєднує спільна концепція – це відображення внутрішнього напруження і переживань, властивих сучасній людині. Сублімуючи і пропускаючи через себе відчуття і настрої світу, митці відображують їх у своїй творчості.

Невизначеність, яка властива художнику в процесі роботі і напруга, яка характерна для металу, можна помітити в роботах, представлених на виставці.

Художник незавжди здатний передбачити кінцевий результат своєї творчості. Неправильно намальована лінія може як зіпсувати всю картину, так і виявитися правильною при іншому погляді. Це добре видно на графічних роботах, де хаотичні переплетення смуг створюють цілісну картину, перетворюючи звичайні лінії в сюжет. А неживий шматок дроту, завдяки чималим зусиллям і вмінню майстра перетворюється в скульптуру. У своїй творчості скульптор показує, наскільки по різному може бути сприйнятий один і той самий елемент.

Незважаючи на складність створення і реалізації ідеї, готова скульптура заперечує пружність металу. Переплетіння графічних ліній та проволоки дуже схожі, донести зміст якої до глядача допомагає метал та його різноманітні відтінки сірого в графіці.

Виявляється, що навіть сірий колір може бути надзвичайно багатим. А натяк на відомий літературний твір та кінофільм також не випадковий. Справа в тому, що для митців цей проект – це не тільки творчий, а й психологічний експеримент, який потребує значних фізичних зусиль.

Задля того, щоб переконатися в цьому і створювалася ця виставка.

Время проведение: 
      открытие 15.01.20 - в 16.00,
      время работы 16.01.20 - 09.02.20, среда-воскресенье

Презентационный сайт: https://metalart.in.ua
событие в Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1461396574024970/

Тел.:746-26-80 (каса)


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте