Днепр » Афиша
пн, 24 февраля 2020
08:15

Голоси з-за океану

Посмотреть афишу: Голоси з-за океану Презентация, Фото

Книгарня «Є» та Дніпровський національний музей імені Дмитра Яворницького запрошують на презентацію фотовиставки «Голоси з-за океану» – спільного проекту української діаспори Австралії та Національного Музею Голодомору в Києві, де представлені спогади очевидців трагедії 1932-33 рр., які волею долі опинилися в Австралії після Другої світової війни. Захід відбудеться 23 листопада. Початок – о 18:30.

Виставка «Голоси з-за океану» через фотографії та спогади, оформлені у вигляді листів, розповідає особисті історії про Голодомор 1932–1933 років двадцяти шести людей із 10-ти областей України. Після 30-х років ХХ століття очевидці емігрували до Австралії, де їх і розшукали куратори проекту — австралійки українського походження — аби зібрати свідчення та зберегти пам’ять про один із найбільших геноцидів людства.

Історія кожного героя – унікальна. Листи-спогади об’єднують голоси мешканців великих міст та сіл; людей різних суспільних прошарків, що зумовило різні досвіди виживання під час Голодомору. Обличчя цих людей назавжди задокументовані чорно-білими фотографіями. За усмішками вже австралійських літніх людей приховуються історії українських дітей, які пережили геноцид.

Протягом зустрічі говоритимемо також про роль діаспори, іноземних дослідників та громадських діячів у дослідженні й збереженні пам`яті про Голодомор. Подискутуємо про ініціативу громадськості в створенні меморіального музею Голодомору у Дніпрі — його необхідність, перспективи та концептуальні засади.

Романчук Дмитро — старший науковий співробітник Дніпропетровського історичного музею імені Дмитра Яворницького, куратор фотовиставки «Голоси з-за океану» в Дніпрі.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/590957378314607/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте