Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вт, 27 октября 2020
00:29

Виставка "Волоському 250"

Виставка

История

26 вересня 2019 року о 16.00 запрошуємо на відкриття виставки "Волоському 250", присвячену історії села Волоського: винекнення, становлення, розвиток. Ініціатором відкриття виставки став Андрій Миколайович ПІНЧУК, староста Волоського старостинського округу Новоолександрівської ОТГ. Наш музей залюбки підтримав ініціативу.

250 років - багато це чи мало, це є частиною історії нашого краю, про яку ми розповідатимемо: цікаві факти, знахідки, люди, події.

На виставці будуть представлені рідкісні етнографічні та археологічні знахідки з села Волоського, які є окрасою колекції Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. Серед них - знамениті волоські сорочки, предмети побуту, знакові археологічні знахідки, церковні старожитності тощо.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте