Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
сб, 19 сентября 2020
15:35

Виставка «Аеропорт»

Посмотреть афишу: Виставка «Аеропорт» Живопись

30 серпня о 17:00 в музеї «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» (пр. Дмитра Яворницького, 16) відбудеться відкриття виставки живопису Олега Дробоцького за мотивами фото Сергія Лойка «Аеропорт».

Запрошуємо на відкриття виставки «Аеропорт», яка відбудеться 30 серпня о 17:00 у Музеї АТО (пр. Дмитра Яворницького, 16). Виставка проходить за підтримки Благодійного фонду «Дар».

Серія «Аеропорт» – це 24 роботи художника Олега Дробоцького, присвячені героїчним захисникам донецького аеропорту і подій, які там відбувалися. Картини написані за мотивами фотографій журналіста видання «Лос-Анджелес Таймс» Сергія Лойка.

Олег Дробоцький – випускник Львівській національній академії мистецтв, народився 29 жовтня 1996 року в с. Вербовець, Лановецького р-ну, Тернопільської обл. За період 2016-2018 рр., митець прийняв участь у багатьох виставках, благодійних проектах та пленерах: учасник пленеру «Золота підкова Львівщини» 2016, учасник благодійного проекту «Для бійців від митців», учасник ІІ Всеукраїнського конкурсу з живопису Срібний мольберт, учасник І Всеукраїнського пленеру «Вижниця 2017» та багатьох інших. У 2018 році Олег вступив до лав 2-ї резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу.

Виставку «Аеропорт» вже побачили жителі багатьох міст України (Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Житомир, Дубно, Бердичів, Київ, Чернігів, Харків).

Виставка працюватиме з 30 серпня по 30 вересня 2019 р. за адресою музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», пр. Дмитра Яворницького,16.

Телефон для довідок: 098-087-66-14 – Іванка Єрейська(організатор виставки), 066-100-29-80 – Музей АТО.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте