Днепр » Афиша
сб, 20 июля 2019
13:19

РЕVIZОР

Посмотреть афишу: РЕVIZОР Трагічний анекдот «РЕ VIZ ОР»

Наш театр у цікаві часи свого оновлення, під час внутрішньої «ревізії» обирає безсмертну комедію «Ревізор» одного з беззаперечних класиків світової літератури. Час не владний над сценічним шедевром Миколи Гоголя.
Це не минуле, а наше з вами сьогодення: людські страхи та пороки, хабарі та неосвіченість поза часом і простором. У п‘єсі все проникнуте сучасним баченням світу, у якому ми з вами живемо. У свій час до цього твору звертався експериментатор театру Всеволод Мейєрхольд. Адже театр повинен відчувати час, знати і використовувати усі сучасні тенденції у мистецтві. Тому не варто сподіватися на костюми царської епохи. Вирішити це надскладне творче завдання доручили новій для Дніпра постановчій команді: режисер Антон Меженін (Київ), художник Ольга Турутя- Прасолова (Харків), пластичне рішення Олександр Глумов (Англія, Франція, Німеччина).
Гоголівські жарти, гоголівська мова у чудовому перекладі українською Остапа Вишні звучать надзвичайно колоритно. Свіжості їм також додасть музика, яка у всіх на слуху.

Отже, чекаємо у театрі всіх зацікавлених у сучасному мистецтві, щоб поставити, а можливо відповісти на вічне питання «над кем смеётесь?»Виктория  (04.07.19 21:23): Была на премьере 3 июля. Первое отделение было очень скучным. После него ушло много людей. Во втором - действие чуть оживилось. Спектакль на украинском языке, и это тоже сыграло свою отрицательную роль. Было видно, что актеры напрягались. Не все слова были понятны. Понравился Хлестаков и Земляника. Нужно доработать спектакль, добавить больше динамики и что-то порешать с языком. Ответить | С цитатой
Марина  (04.07.19 15:57): Премьера была интересной. Местами неожиданной, и уж абсолютно несвойственной днепровскому драмикому. Порадовал «репчик». Советую к просмотру. Это тот случай, когда нельзя полагаться на чье то мнение, надо составлять свое. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте