Днепр » Афиша
вт, 22 октября 2019
02:21

Презентація фільму «Книга проклять. Щоденник Беньяміна Берковича»

Презентація фільму «Книга проклять. Щоденник Беньяміна Берковича»

Документальный фильм

17 квітня о 18:00 у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбудеться показ документального фільму про Голокост «Книга проклять. Щоденник Беньяміна Берковича» і зустріч із автором – білоруським режисером, лауреатом премії «За духовне Відродження» Юрієм Горульовим.

У 2005 році в архіві Єврейського історичного інституту Варшави був виявлений щоденник Беньяміна Берковича, одного з в'язнів Новогрудського гетто в Білорусі. Перед ліквідацією гетто автор щоденника передав його поляку, своєму довоєнному знайомому, і попросив зберегти. Після війни, з ризиком для родини, Ромуальд Пеляховскій (так звали знайомого) під час репатріації таємно вивіз щоденник до Польщі і передав його до Єврейського історичного інституту. У фільмі автор розкриває ще одну сторінку з історії Голокосту на території Білорусі і намагається дослідити ставлення різних поколінь ізраїльських євреїв до антисемітизму і питань помсти в сьогоднішніх умовах. Разом із режисером по слідах долі Берковича йдуть Майкл Каган, інженер з Ізраїлю, і Тамара Вершицька, директор історичного музею Новогрудка.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, Центр «Менора», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», відеозала (3-й поверх, ліфт Б).

Довідки за телефоном: 050-452-21-63


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте