Днепр » Афиша
пн, 21 октября 2019
17:59

Виставка унікальних вишиваних рушників

Посмотреть афишу: Виставка унікальних вишиваних рушників В останні роки в Україні посилюється інтерес до народного мистецтва. Практично кожне місто України, кожен музей, у фондах якого зберігаються речі з народного побуту, намагається їх активно пропагувати, видаючи монографії, фотоальбоми, набори фотографій, організовуючи виставки предметів унікальної традиційної української культури, проводячи етнографічні експедиції. Непересічним явищем духовної культури українців є рушник. Впродовж віків йому надавали важливого образно-символічного значення і у свідомості народу він наділявся широким спектром знакових властивостей.

28 лютого у Дніпровському Будинку мистецтв відкрилася виставка унікальних вишиваних рушників із музею м. Лубни. В експозиції представлені святкові рушники та сорочки відомих українських вишивальниць, заслужених майстринь народної творчості України ОЛЬГИ ЗАКОРКИ та ГАННИ ГОЙДИ. Відвідувачі виставки зможуть побачити зразки найдавніших знакових композицій українського народного мистецтва – “дерево життя” або “дерево роду”. Рушники з такими символами представлені на виставці, їх почали вишивати в далеку давнину. В їхніх орнаментах збереглися прадавні магічні знаки, символіка червоного кольору, знайшли відбиття художні стилі - бароко, класицизм, модерн, які дістали своєрідне подальше осмислення в сучасності.

Виставка буде працювати щодня до 25 березня, крім суботи та неділі.
  

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте