Днепр » Афиша
вт, 17 сентября 2019
05:09

Тимур Шаов

Посмотреть афишу: Тимур Шаов Авторская песня, Фестиваль

Тимур Шаов - автор-виконавець пісень, поет, музикант і сатирик представить у Дніпрі свій новий альбом «При чому тут Фрейд?». Концерт відбудеться у великому залі Дніпровської філармонії, 27 лютого (середа) 2019 р. о 19:00

Тимура Шаова іноді називають «співаючий Жванецький», порівнюють з Галичем і Висоцьким. Але у нього, безсумнівно, своя оригінальна інтонація. Дуже складно віднести творчість Шаова до якогось певного музичного напрямку. Він - різний. У його музичному форматі є і авторська пісня і рок-н-рол, і романс і балада, і стилізації під міський фольклор, і національні мотиви.

Всі пісні Тимура Шаова схожі на сатиричні мініатюри. Вони настільки точно копіюють навколишню нас дійсність, настільки рельєфні і повні філософського сенсу, що на них неможливо не звернути уваги. Герої пісень Шаова живуть серед нас, стикаються з тими ж проблемами, радіють і засмучуються. Про творчість Тимура Шаова кажуть, що він, як ніхто, вміє смішно писати на соціально-політичні теми. І неважливо, в якій країні або в який час відбувається дія пісні: все одно глядачі розуміють - це про нас, сьогоднішніх.

У програму «До чого тут Фрейд» увійдуть як пісні з нового альбому, так і хіти. Компанію Тимуру Шаову складуть віртуозні музиканти Михайло Маховіч (мандоліна) і Микола Григор'єв (гітара). А при чому тут Фрейд, глядачі дізнаються, коли прийдуть на концерт!

Подія відбудеться в рамках фестивалю авторської пісні "Облака» імені Олександра Галича та за підтримки програми "КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ"

Квитки у касах міста, та на сайті: https://dnipro.karabas.com/timur-shaov-6

Телефон для довідок: 0688549346


Юрк0  (19.01.19 10:44): Пойду однозначно и всем советую.
Диск давно скачан, но на живом концерте все звучит сочнее!
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте