Днепр » Афиша
чт, 24 октября 2019
04:45

Поєднані Дніпром

Поєднані Дніпром

Проект «Поєднані Дніпром», започаткований у 2013 році має на меті: знайомство мешканців та гостей міста з творчими пошуками художників, популяризація їх творчого доробку, обмін досвідом роботи учасників виставки.

Вперше художня виставка «Поєднані Дніпром» була проведена в Будинку мистецтв у 2013 році. Виставка дала уявлення про жанрове та тематичне розмаїття творчих пошуків майстрів образотворчого мистецтва з різних міст України, виявила цікаві аспекти їх світобачення. З 2014 року виставка стала всеукраїнською. У 2016 році в проекті «Поєднані Дніпром» були представлені творчі пошуки митців з різних міст України та окремих міст Європи в галузі образотворчого, фото- та народного мистецтва.

Цього року відкриття художньої виставки проекту «Поєднані Дніпром» відбудеться 29 листопада о 16.00. На виставку відібрано понад 120 робіт 65 авторів. В експозиції виставки будуть представлені роботи художників з різних міст України: Києва, Харкова, Сум, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Бердянська, Кам’янського та Дніпра, а також з Німеччини та Франції. Серед учасників виставки народний художник України Микола Прокопенко (Одеса), заслужені художники України Анатолій Буртовий (Київ), Ірина Гресик (Запоріжжя), Григорій Чернета, Леонід Антонюк, Євген Логвиненко (Дніпро), лауреати міської мистецької премії ім. Федора Решетнікова Анатолій Дерев’янко, В’ячеслав Юрченко, Михайло Кублик та лауреати премії ім. Михайла Паніна Ірина Колядіна і Василь Тевяшов.

Виставка буде працювати з 29 листопада протягом місяця з 10.00 до 18.00 (крім неділі). Вхід вільний.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте