Днепр » Афиша
вс, 20 октября 2019
05:50

Виставка Марії Примаченко «Авангард. Модерн. Наїв»

Виставка Марії Примаченко «Авангард. Модерн. Наїв»

100 творів українських геніїв, що раніше не бачив Дніпро Марія Примаченко, Катерина Білокур, Ганна Собачко-Шостак, Параска Власенко, Евмен Пшеченко, Василь Довгошия.

ВАРТО ПОБАЧИТИ

Своє, автентичне, рідне...

Виставка «Авангард. Модерн. Наїв» із колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва представляє цікавий період творчого експерименту в мистецтві України початку ХХ ст., коли народні майстри працювали поруч із професійними художниками-новаторами.
Кожний із представлених на виставці авторів – Ганна Собачко-Шостак і Параска Власенко із с. Скопці, Євмен Пшеченко і Василь Довгошия із с. Вербівка та народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Марія Примаченко із с. Болотня Київської обл. – народні майстри яскравого індивідуального самовияву, генофонд української нації.

На початку ХХ ст. у пошуках національного стилю українська творча інтелігенція спрямовувала свою діяльність на вивчення історії, збереження та пропаганди національної культури. Народне мистецтво у цьому процесі займало одну із основних ланок. У 1900–1910-ті рр. утворюється ціла мережа кустарних пунктів, на базі яких організовуються учбово-показові майстерні, в яких співпрацюють художники-професіонали і народні майстри, що призводить до взаємозбагачення як професійного, так і народного мистецтва. Активну роль у цьому процесі відіграє прогресивне жіноцтво, створюючи культурні осередки у своїх родових маєтках. Професійні художники не тільки керували художніми процесами осередків, а й удосконалювали фаховий арсенал народних майстрів новими ідеями та заохочували їх до виявлення мистецьких особистостей. Цей процес було відновлено та продовжено у 1930-ті рр. у Києві на базі Державного музею українського мистецтва при створенні Центральних експериментальних майстерень.

Ціни на вхідні квитки без екскурсії
(екскурсія сплачується окремо):
100 грн. - дорослий
75 грн. - студентський
35 грн. - діти та пенсіонери

Вартість:
35 грн - з дитини у складі організованої шкільної групи з викладачем

Екскурсії проводяться за розкладом: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Комплектація екскурсійної групи від 5 до 20 осіб.

Вартість екскурсійного квитка для кожного гостя становить:
100 грн. - дорослий
75 грн. - студентський
15 грн - пенсійний

Учасники АТО а люди з обмеженими можливостями відвідують виставку безкоштовно.

Запис на екскурсії за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

https://www.facebook.com/events/340253756533398/рекомендую  (19.11.18 16:34): выставка интересная и современная, интерактивная. на входе в залы можно бесплатно продегустировать вино и воду от партнеров-спонсоров. очень стильно гулять по залам с бокалом красного сухого) хорошее начало свидания... рекомендую! Ответить | С цитатой
офигеть  (05.11.18 20:58): идите на фиг с вашими ценами Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте