Днепр » Афиша
чт, 25 апреля 2019
12:44

Архітектурний Фестиваль «Міста України»

Архітектурний Фестиваль «Міста України»

Фестиваль

З 5 по 10 листопада 2018 року у Дніпрі вперше, за ініціативи міського голови Бориса Філатова, відбудеться Архітектурний Фестиваль «Міста України».

Організаторами фестивалю є Дніпровська міська рада, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Заходи фестивалю проводяться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця».

Головна мета фестивалю – консолідація архітекторів та громадянського суспільства різних міст України з метою впливу на формування якісного, сучасного публічного простору міста, надання можливості архітекторам України обмінятись думками, налагодити плідні партнерські відносини, віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці. 

У Фестивалі беруть участь близько 40 учасників, крім архітекторів з України представники 4 країн (Нідерланди, Німеччина, Словенія тощо). Широко представлена архітектурна спільнота України - 7 міст, серед яких Київ, Львів, Харків, Вінниця, Одеса, Чернівці, Тернопіль.

Організатори прагнуть привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у в сфері архітектури та урбаністики з можливістю реалізації їх безпосередньо у Дніпрі та інших містах України. Саме тому, одна з головних подій Фестивалю - воркшоп «Публічний простір», під час якого шість команд архітекторів України працюватимуть над пропозиціями по 6 майданчиках у центральних районах Дніпра.

Фінальна презентація за підсумками воркшопу відбудеться в останній день фестивалю – 10.11.2018 з 16.00 до 20.00 (Будинок Архітектора).

Також в програмі фестивалю:
- лекції практикуючих архітекторів України,
- виставка проектів архітекторів України «950х600»,
- виставка «Дні Данії»,
- інсталяції, круглі столи, екскурсії,
- студентський воркшоп;
- презентації партнерів фестивалю.

Посилання на повну програму заходу - https://goo.gl/aAzbVt

https://www.facebook.com/innodnipro/posts/985947698260254   

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте