Днепр » Афиша
ср, 23 октября 2019
05:20

Миттєвості народження краси

Миттєвості народження краси

Живопись

4 жовтня 2018 року о 15.00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв (вул. Філософська 23, приміщення колишнього кінотеатру «Червоногвардієць») до Дня художника України відбудеться відкриття родинної виставки «Миттєвості народження краси».

Виставка створена із художніх робіт родини нашого земляка, заслуженого художника України Григорія Чернети, якому цими днями виповнюється 70 років.

Творчість художника Григорія Чернети широко відомо не тільки в Дніпрі, а і далеко за його межами, бо його твори прикрашають, як правило, всі обласні і всеукраїнські виставки. Художник закінчив Дніпропетровське художнє училище та інститут живопису у Ленінграді. З 1979 року працює в рідному місті: спочатку в художньо-виробничому комбінаті, потім у Палаці культури заводу ім. К. Лібкнехта, і уже близько 40 років викладає в Дніпровському театрально-художньому коледжі.

На виставці відвідувачі зможуть побачити невеличку частину доробку майстра, де в поетично-ліричних краєвидах та філософських композиціях Г.Чернета передає свою любов до рідної землі. Поряд з роботами Григорія Олександровича в експозиції виставки роботи його дружини Валентини, яка стала і його учнем і його однодумцем. Художник, якому притаманне бажання постійно вчитися, не тільки вчить студентів, а й виховав це бажання у своїх доньок Наталі (нині Ставицької) та Олесі. Їх творчий доробок теж представлений на виставці. Картину родинної гармонії збагачує і здобуток отця Димитрія Гаврилюка – чоловіка Олесі. Перейнявши від Григорія Олександровича бажання вчитися самому і навчати спонукало подружжя (Олесю та Димитрія) відкрити в селищі Сурсько-Литовському дитячу художню студію, де сільські діти мають можливість зробити перші кроки у світі образотворчого мистецтва. Своє продовження династія художника Чернети отримала в особі його онуки Уляни, роботи якої теж представлені в експозиції виставки.   

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте