Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
сб, 17 апреля 2021
00:01

Дигерство. Похід в підземну дренажну систему

Посмотреть афишу: Дигерство. Похід в підземну дренажну систему Экскурсия

Отже, хто ж такий Дигер? Дигери - це люди, що захоплюються дослідженням штучних підземних споруд в пізнавальних, або в розважальних цілях. Ну не цікаво їм ходити як всі звичайні люди! Їм так і хочеться прогулятися під Землею, розвідати нові маршрути.

Тривалість нашої прогулянки складе близько 2 годин. Маршрут пролягає під проспектом К. Маркса. Можливі два виходи - в районі театру Шевченка, або вихід до Дніпра на Набережній в районі вул. Леніна (поруч новий Храм Іоанна Хрестителя).

Температура підвального приміщення +6 +8 С. Запах як у звичайному підвалі, нормальний, тому що каналізаційних стоків немає - це дренажна система з функціями ливневки. Щури нами не помічені.

Всім видаємо заброди, палиці і ліхтарики. Одяг краще одягати той, який не шкода забруднити і обов'язково одягнути шапку / косинку. Візьміть з собою одну пару запасних шкарпеток і одну теплих.

Останні 200 метрів висота ливневки становить близько 1 метра. Тому будьте готові пройти цю відстань в напівзігнутому положенні. Якщо ви не впевнені, що в змозі пролізти ці 200 метрів не соромтеся вийти раніше, поки є можливість.

На екскурсію допускаються особи, які досягли 18 років. Або діти з 14 років тільки разом з батьками.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте