Днепр » Афиша
пт, 19 апреля 2019
04:11

Європейський авангард ХХ

Європейський авангард ХХ

Графика

Твори видатних митців, виконаних у техніці друкованої графіки із зібрання Харківського художнього музею.

Виставка західноєвропейської графіки художників-модерністів ХХ століття із зібрання знаного вченого в галузі будівництва, колекціонера і мистецтвознавця І.Я. Лучковського (власність Харківського художнього музею) знайомить глядача як з відомими, так і рідко репродукованих у виданнях роботами видатних майстрів авангардного руху:
Пабло Пікассо, Анрі Матісс, Марк Шагал
(а також Жорж  БРАК,  Жоан  МІРО, Генрі МУР,  Андре  ДЕРЕН, Дієго
РІВЕРА, Сальвадор ДАЛІ).

Модернізм – один з найбільш масштабних напрямків у мистецтві ХХ століття. Він яскраво втілив пошуки нових і часом епатажних форм, які роблять його одним із суперечливих і бунтарських явищ мистецтва, що було відображенням складної соціально-політичної атмосфери в Європі. Йому притаманні заперечення культурної спадщини, відмова від реалістичного зображення дійсності, переважання форми над змістом, суб'єктивне сприйняття і деформація образів.

Основну ідею, яка об'єднує роботи художників-модерністів, можна висловити словами абстракціоніста К. Раушенберга: "Я не хочу висловлювати ніякої філософії, я не хочу пояснювати наш час, я просто хочу створити світ всередині рамок картини".
Класифікація художників за напрямками, що презентовано в експозиції, багато в чому умовна, тому що творчість багатьох з них не вкладається в рамки однієї течії. Практично всі представники модернізму пробували себе в різних напрямках, прагнучи знайти свій стиль, можливість найбільш повно відобразити особисті устремління і світовідчуття.

https://www.facebook.com/events/1806681676119313/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте