Днепр » Афиша
чт, 18 апреля 2019
19:21

Карнавальна хода "I LOVE DNIPRO" 2018

Посмотреть афишу: Карнавальна хода Карнавал

Одним із найяскравіших святкових заходів до Дня міста стане велика карнавальна хода "I love Dnipro". Її в день народження міста проведуть уже вдруге. Торік у карнавалі взяли участь 7 тисяч містян, цього року очікується понад 10 тисяч учасників.

Усі учасники матимуть змогу позмагатися за грошові призи.

Зокрема, 50 тис. грн. буде вручено колоні, яка зможе продемонструвати найбільш ефектне та гармонійне поєднання ідей карнавальної ходи. Такий самий грошовий приз дістанеться переможцю конкурсу на найбільш оригінальну та цікаву конструкцію (фігуру, інсталяцію тощо).
10 тис. грн отримає учасник у найкращому карнавальному костюмі. Цього разу ходу супроводжуватимуть так звані фуд-траки – кафе-фургони з мобільною кухнею, у яких продаватимуть їжу та напої.

«Запрошуємо всіх охочих стати учасниками карнавалу. Демонструйте свою творчість, оригінальні ідеї, фантазію, а головне – любов до рідного міста!»

Заявки на участь у карнавальній ході можна подати до управління культури департаменту гуманітарної політики міськради за адресою: проспект Д. Яворницького, 75А, каб. 506 або на електронну адресу karnavaldnipro@gmail.com з позначкою «Карнавал».

Телефони для довідок: 056 745 27 59, 056 745 18 94.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте