Днепр » Афиша
вт, 22 октября 2019
03:57

Ігри розуму. Молодь Дніпропетровщини влаштовує дебати

Посмотреть афишу: Ігри розуму. Молодь Дніпропетровщини влаштовує дебати Розвиток освіти в області один з пріоритетних напрямків роботи Дніпропетровської обласної ради. В реалізації багатьох освітніх проектів бере участь КП «Молодіжний центр». Цього разу – це нестандартна, але дуже ефективна форма навчання. Диспути і дискусії з актуальних тем у західних університетах вже давно відокремились і закріпилися у формі клубів дебатів. На сьогоднішній день такі клуби існують у всіх найбільших університетах світу, об'єднуючи понад 100 тисяч студентів.

На базі Молодіжного центру спільно з Дебатною лігою Дніпра тепер на постійній основі функціонують #DniproDebate. Кожен бажаючий може безкоштовно приєднатися до унікальної освітньої технології. Головна мета проведення дебатів: навчити молодь критичному мисленню, публічним виступам, оперативному прийняттю рішень.

Це справжній молодіжний рух, який об’єднає сотні активних молодих однодумців, переконаний голова обласної ради Гліб Пригунов:

« Я переконаний, що будь-яка молодіжна активність, участь в яких-небудь організаціях, наприклад, ті ж дебати - це можливість отримати професійні навички і організаторський досвід, такий необхідний в житті. Дебатний клуб на базіМолодіжного центру допоможе розвивати в дітях комунікабельність, багатозадачність і вміння працювати у команді!».

Школа дебатів проходить кожного четверга о 18:30-20:30 на базі Молодіжного центру Дніпропетровщини. Усі бажаючі приєднатися переходьте за посиланнями:

https://www.facebook.com/events/2051819668440403/

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFLy8p4zytPWM_44V9bBWF-pvbKyXhuN4OPqTGAem8SMZ8GQ/viewform


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте