Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 18 октября 2018
22:07
УКР   ENG
Посмотреть афишу: МІФ

МІФ

Документальный фильм

Україна, 2018


Режиссер: Леонід Кантер, Іван Ясній
Продолжительность: 63 мин

«МІФ» - новий фільм авторів стрічки «Добровольці Божої Чоти», Леоніда Кантера та Івана Яснія вийде на екрани українських кінотеатрів у січні 2018 року.
Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: імя, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.
Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо , як для людини творчої професії.
Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденні та на сцені. Також переплітаються дві сюжетні лінії, які подібні настільки, що забуваєш, де вигадка а де реальність.

Одна – це оповідання Джанні Родарі «Джельсоміно в країні брехунів» про хлопчика, що мав унікальний голос та боровся ним із негідниками; а друга – історія про Василя, який поклав свій голос і життя у боротьбі за свою крїану, оскільки не міг мовчати.

Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.
Режисерський дует Леоніда Кантера та Івана Яснія має в доробку вже два спільних фільма: короткий метр «Війна за свій рахунок» та повнтометражний фільм «Добровольці Божої Чоти»., який режисери показали у 23 країнах світу на всіх континентах.

Музику для фільму «МІФ» створили та надали одні з кращих композиторів сучасності. Серед них Євген Гальперін, який співпрацював із Люком Бессоном та Баррі Сонненфельдом і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко, що представляють сучасну українську оперу у світі разом із формацією NOVA OPERA та Едуард Приступа, відомий на українській сцені, як Діля.и все  (16.02.18 15:36): 1 неделю в прокате с началом сеанса -21.30 :( .Никто и не успел посмотреть... Ответить | С цитатой
В  (11.02.18 16:55): Я дуже чекала на цю кінопрем’єру. І дуже боялася замість живої людини побачити на кіноекрані плакат, ідеалізований образ героя. Але фільм бере перш за все щирістю, відвертістю і неупередженістю. Навіть коли з екрану звучать зізнання близьких, які так і не зрозуміли, не прийняли мотивів Василя Сліпака.
Розумію, що у кожного своя правда, своє життя, своє покликання, свої плани, свої обов’язки. І у наділених талантом, і у пересічних. Кожен має, що втрачати. І нікого не можна за це судити.
Але, на наше щастя, не переводяться на українській землі лицарі, для яких Україна – понад усе. Не на словах. Ми всі за їх широкими плечима. Під мирним небом. У кіно ходимо. Про вибір між служінням мистецтву і обов’язком боронити свою країну розмірковуємо…
Фільм у прокаті з 8 лютого. Сходіть. Щоб побачити не плакатного героя, а живу людину, перед вибором якої не можна не схилити голову у вічній пошані.
Ответить | С цитатой
Виктория  (11.02.18 00:37): Фильм очень понравился. Интересный рассказ о яркой и несправедливо короткой жизни ЛИЧНОСТИ, незаурядного человека, неравнодушного к судьбе своей родины - Украины... Вся авторская команда создателей фильма, на мой взгляд, полностью справилась с задачей - фильм интересно смотреть, горечь тяжелой утраты сменяется гордостью за таких представителей Украины. Посмотрите.. Ответить | С цитатой
Людмила  (10.02.18 23:46): Фільм дуже сильний , талановитий , вражаючий ! На мій погляд , найкращий з тих , що зняті про війну і майдан .Саме тому , що реальний . Біль і втрата перевертає свідомість .. Слава Героям !.. Подяка людям , які створили . Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Сергей  (10.02.18 12:07): Хочу посмотреть, но сеанс очень поздно... Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Киноман  (10.02.18 01:11): Очень сильный фильм, игра актеров превышает... Да какая нахрен игра актеров! Это жизнь! Жизнь героев такая какая она есть, их не понимают, их пытаются удержать, разбудить здравый смысл в своем индивидуальном понимании, но герой не унимается... проходит все ступени шаг за шагом, его любовь к родине, ненависть к несправедливости раскручивается все сильнее и выше, в столь сжатый очень короткий срок, и так до самого конца... Слава Героям! Смотреть обязательно! Ответить | С цитатой
Січеслав  (09.02.18 12:51): Обовязково подивіться цей фільм! Ответить | С цитатой
время сеанса  (09.02.18 09:09): сделайте нормальным! хотя бы 20.00 Ответить | С цитатой
Шура  (27.01.18 23:12): Что за бред? Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте