Днепр » Афиша
пт, 19 июля 2019
08:49

Прогулянка-екскурсія "Самарська Швейцарія"

Прогулянка-екскурсія

Экскурсия

Чи знаєте Ви, що саме на Дніпропетровщині знаходиться мальовнича місцевість, яку в народі називають Самарською Швейцарією? Вже 29 червня ми вирушаємо розгадувати таємниці цієї місцевосці!
Великий степовий масив розкинувся уздовж річок Самара і Вовча. Під час нашої екскурсії-прогулянки ми побачимо Графський ставок, Байбакову балку, місце де народжується каміння, чимало стародавніх і рідкісних рослин, цілі галявини прекрасних польових квітів, зможемо насолодитися свіжим повітрям і красою незайманої природи. І, звичайно, яка ж прогулянка на природі без смачного обіду, приготованого на багатті :)

https://www.facebook.com/events/427277874718885/гість  (26.05.18 16:17): А скільки приблизно маршрут кілометрів складає? Ответить | С цитатой
НинаДнепр  (08.07.17 09:21): Так это ж вокруг знаменитого на весь ДНУ лагеря "Сосновый Бор" (в народе "Кочережки"). Подумать только! А мы и не знали, что столько лет бродили по "Самарской Швейцарии"!!! Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте