Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 18 сентября 2018
20:16
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт симфонічного оркестру

Концерт симфонічного оркестру

Классическая музыка

Солістка - Олена Колесніченко (фортепіано, Німеччина)

Диригент - лауреат міжнародних конкурсів Іван Чередніченко

В програмі:

 • С.Рахманінов - Концерт для фортепіано з оркестром №2 до-мінор ор.18
 • А.Дворжак - Симфонія №7 ре-мінор ор.70
 • Олена Колесніченко народилась в Харкові у 1981 році. У сім років самостійно вирішила вчитись музиці - поступила в Харківську середньо-спеціальну музичну школу-інтернат. Вже в дев`ять років стала степендіатом Фонду «Нові імена», що одразу відкрило дорогу до Ватикану та США. Для Папи Римського Іоанна ІІ грала «Фантазію-експромт» Фредеріка Шопена, чим дуже його вразила. Ця подія принесла миттєву славу маленькій дівчинці, і її стали впізнавати на вулицях Риму. В дев`ять років Олена вперше зіграла з симфонічним оркестром концерт Й.С.Баха ре мінор. В 1994 році отримує першу премію Міжнародного конкурсу юних піаністів Володимира Крайнєва (Харків), стає учасницею Міжнародного музичного фестивалю Володимира Співакова в м.Колмаре (Франція, 1992,1994,2000рр), міжнародного фестивалю Французького радіо в м.Монпел`є (1993р), Брауншвайгського міжнародного музичного фестивалю (Німеччина,1995-2000рр.). Є Абсолютною переможицею Міжнародного конкурсу піаністів «Карич-кубку» на 48-му Королівському фестивалі мистецтв в м.Танбридж-Веллс (Англія,1997р). Навчалась в центральній музичній школі при Московської консерваторії у педагогів О.М.Тимакіної та Т.Л.Колосс. По закінчені не продовжила навчання в Москві, а поступила до Висшої школи музикі та театру м.Гонновера (Німеччина) в клас професора В.Крайнєва.
  Володар стипендії ім. Є.Г. Гілельса Нового Благодійного Фонду М. Ростроповича.
  Гастролювала в США, Франції, Іспанії, Італії, Швейцарії, Польщі, Австрії, Швеції, країнах Балтії, Україні та ін. Є записи на СD, Радіо, ТБ - Від МБФ В. Крайнєва виступала в абонементних концертах В. Крайнєва в БЗК, а так само є членом Міжнародного Музичного фестивалю "В. Крайнєв запрошує". Лауреат міжнародних конкурсів.
  Є однією з головних героїнь у документальних стрічках «Російські вундеркінди», режисер Ірена Лангеманн, що були відзняті в 1998 та 10 років потому німецьким телебаченням та мали шалений успіх.

  https://youtu.be/pnr-Vv9aEEA

  На цей час Олена Колесніченко проживає в Німеччині, має родину та розширює свою гастрольну історію.

  02 вересня о 18:00 ми маємо змогу почути у виконанні цієї піаністки другий концерт для фортепіано з оркестром Сергія Рахманінова.

  Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40
  Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.
  Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті
  www.dnepr-philharmonic.com
   https://dnepropetrovsk.karabas.com


  Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

  Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

  Примечание:
  В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
  Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
  Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

  Экспорт афиши

  copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
  Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

  О проекте :: Реклама на сайте