Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 20 января 2019
23:07
УКР   ENG

План концертів Будинку органної та камерної музики на січень

План концертів Будинку органної та камерної музики на січень

Классическая музыка

03.01.
чет.,
12:00

Театралізоване дійство для дітей «Новорічна фантазія»
Солісти: заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ксенія Бєлікова (орган), Сергій Міледін, Ірина Осенева (скрипка), Антон Чернета,  Валерія Кібець (саксофон), Анастасія Боначова (музикознавець).

04.01.
п'ят.,
12:00

Театралізоване дійство для дітей «Новорічна фантазія»
Солісти: заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ксенія Бєлікова (орган), Сергій Міледін, Антон Чернета,  Валерія Кібець (саксофон), Галина Охотнік (сопрано), Анастасія Боначова  (музикознавець).

05.01.
суб.,
12:00

Театралізоване дійство для дітей «Новорічна фантазія»
Солісти: заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ксенія Бєлікова (орган), Сергій Міледін, Антон Чернета, Валерія Кібець (саксофон), Ірина Осенева (скрипка), Анастасія Боначова (музикознавець).

05.01.
суб.,
14:00

Театралізоване дійство для дітей «Новорічна фантазія»
Солісти: заслужений артист України Вадим  Жаворонков (акордеон), Всеволод Літучий (флейта), Лариса Грабко (ф-но), Сергій Міледін, Ірина Осенева (скрипка), Антон Чернета,  Валерія Кібець (саксофон), Ксенія Бєлікова (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).

05.01.
суб.,
17:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Ксенія Бєлікова (орган), Тетяна Улькіна (сопрано), ансамбль акапельного співу «ORFEUS», Галина Охотнік (сопрано), Ольга Кутакова (скрипка), дует акордеоністів «Монте-Карло», Олександр Білоусов (ф-но), Олександр Ківільов (скрипка), Сергій Міледін (худ.слово), Олена Гамова (худ.слово).

06.01.
нед.,
12:00

«У передчутті Різдва»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Ірина Осенева (скрипка).
Анастасія Боначова — музикознавець.
У програмі музика: Й.С. Баха, К.Ф.Э. Баха, А. Вівальді, Й. Пахельбеля.

12.01.
суб.,
14:00

«Мелодії Муз» з циклу концертів «Бесіда голосу та флейти»
Солісти: заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Тетяна Улькіна (сопрано), Олександр Білоусов (ф-но, клавесин).
Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич
У програмі музика: Ф. Флетчера, Й.С. Баха, Дж .Енеску, Л. Деліба, А. П 'яццоли, Дж. Верді.

12.01.
суб.,
17:00

«Симфонія Органу»
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган). Анастасія Боначова — музикознавець.
У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Й. Пахельбеля.

13.01.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти: заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон), Анастасія Начевна  (ф-но),
Олена Долгіна (сопрано), Ірина Осенєва (скрипка),  Тарас Скрипніков (кларнет),  
Валерія Кібець (саксофон), Новак Світлана (бандура, вокал),
Анастасія Боначова (музикознавець).
                У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

13.01.
нед.,
14:00

Ювілейний концерт поетеси Інни Радіновської
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),  Ірина Осенєва (скрипка), Тетяна Улькіна (сопрано), Валерія Кібець (саксофон), Олександр Мирошниченко (баритон), Ксенія Бєлікова (орган),Зінаїда Чепа (сопрано), Олександр Білоусов (ф-но).  Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич

13.01,
нед.,
17:00

Прем’єра.
 «Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».
Автори проекту, ведучі : народна артистка України Тетяна Бабич,  музикознавець – Олена Гамова.
Заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Ольга Кутакова (скрипка), Галина Охотнік (сопрано), Олександр Благодарний (баритон).

19.01,
суб.
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти: заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Ксенія Бєлікова (орган), салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова, Інна Радіновська (поетеса), Олександр Благодарний (баритон), Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано), ансамбль акапельного співу «ORFEUS», Ольга Кутакова (скрипка), Олександр Білоусов (ф-но), Олена Бадалова (балет), Анастасія Начевна (ф-но), Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледін (худ.слово).

19.01,
суб.
17:00

«…Орган. В його акордах чутно кроки Бога»
Ліна Костенко
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган). Олена Гамова — музикознавець.
У програмі музика: Л. Бьольмана, Д. Букстехуде, Г.Ф. Генделя.

20.01,
нед.,
12:00

Концерт для дітей та батьків із циклу
 «Всією родиною до Органного залу»
«В Органном царстве, в Органном государстве»
Солісти: Тетяна Улькіна (сопрано), Валерія Кібець (саксофон), Ірина Осенева (скрипка), Тарас Скрипніков (кларнет),  Олена Долгіна (сопрано),  Світлана Новак (бандура, сопрано),
Анастасія Начевна (ф-но, орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
В програмі музика:  Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Ф. Шопена

20.01,
нед.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Ксенія Бєлікова (орган), Інна Радіновська (поетеса), Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано), Олександр Благодарний (баритон), Тимур Парулава (тенор), салонний оркестр «Рапсодія»  заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова, ансамбль акапельного співу «ORFEUS», Зінаїда Чепа (сопрано), Олександр Білоусов (ф-но), Анастасія Начевна (ф-но), Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледин (худ.слово).

20.01,
нед.,
17:00

Від класики до нескінченності «Вальс, Вальс, Вальс»
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ксенія Бєлікова (орган), Галина Охотнік (сопрано), Ольга Кутакова (скрипка), Тетяна Улькіна (сопрано), Олександр Мирошниченко (баритон),Олександр Благодарний (баритон), Олена Келер(ф-но), Олександр Білоусов (ф-но).
Ведучі – народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова.

26.01,
суб.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти: пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
Олександр Благодарний (баритон), Тетяна Улькіна (сопрано),
Галина Охотнік (сопрано), Зінаїда Чепа (сопрано), Ігор Чепа (тенор), Олена Долгіна (сопрано), Олександр Мирошниченко (баритон),  Олександр Білоусов (ф-но), Антон Чернета (тенор).
 Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон, Сергій Міледін.

26.01,
17:00

«Італійське бароко»
Соліст: Сальваторе Пронесті (орган,  Італія).
 Олена Гамова — музикознавець.

27.01,
  нед.,
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти: Ірина Осєнєва (скрипка), Тетяна Улькіна (сопрано), Валерія Кібець (саксофон), Тарас Скрипніков (кларнет), Анастасія Начевна (ф-но), Олена  Долгіна (сопрано), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Ліста.

27.01, нед,.
14:00

До Дня Соборності України
Прем’єра!!! Поціновувачам творчості Володимира Івасюка
«Пісня нас єднає»
Солісти: пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
Зінаїда Чепа (сопрано), Ігор Чепа (тенор), Олександр Мирошниченко (баритон), Ірина Осенєва (скрипка).
Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич, Антон Чернета (тенор).

27.01,
нед.,
17:00

«Музика доби бароко»
Соліст: заслужений артист України Максим Сидоренко (орган, м. Київ)
Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, І. Преторіуса, Д. Букстехуде, В. Бьорда, Дж. Доуленда, Й. Пахельбеля, Г. Персела, Г.Ф. Генделя. А. Вівальді.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте