Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 12 ноября 2018
21:55
УКР   ENG

План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

Классическая музыка

03.11.
суб.,
14:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка),  
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

03.11.
суб.,
17:00

«Музика на Біс»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Антон Чернета (тенор)
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

Ведуча: народна артистка України Тетяна Бабич.
Для поціновувачів різножанрової музики.

04.11.
нед.,
11:00

Абонементний концерт для найменших
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка)  з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін), Анастасія Начевна (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова.

04.11.
нед.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга
  • Зернаєва (флейта),
  • Ксенія  Бєлікова (орган),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

04.11.
нед.,
17:00

«У сяйві музичних барв Органу»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),  
  • Анна Лаппо (орган).

Музикознавець – Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Мендельсона.

 

10.11.
суб.,
14:00

До Міжнародного Дня філософії
«Перлини Мудрості»
Член Міжнародного Співтовариства Письменницьких Спілок Інна Радиновська (поетеса),
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олена Долгіна (сопрано).

Музикознавець – Анастасія Боначова.

10.11.
суб.,
17:00

«Орган симфонічний»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка).

Музикознавець – Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, А.Вівальді, Й. Пахельбеля.

 

11.11.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),  
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

 

11.11.
нед.,
14:00

«Шедеври світової класики» із циклу концертів «Бесіда голосу та флейти»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (клавесин,ф-но).

Ведуча: народна артистка України Тетяна Бабич
У програмі музика: Й.С. Баха, А.Вівальді, Л. Деліба, Ж. Массне.

 

11.11,
нед.,
17:00

“Улюблена музика популярних кінофільмів”
Камерний оркестр «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник            
Солісти:

  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова(скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).                                                      

У програмі музика з фільмів: “Гаррі Поттер”,“Гладіатор”,“Пірати Карибського моря”.

17.11,
суб.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор),
  • Олена Долгіна (сопрано).

 Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаіна Пінсон, Сергій Міледін.

17.11,
суб.
17:00

До Дня Гідності і Свободи
«Єдині Духом – сильні ми»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),  
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ігор  Чепа (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),  
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

Ведучий концерту: Антон Чернета.
В програмі музика українських композиторів та народні пісні.

18.11,
нед.,
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках»
«Собор Святого Петра» (м. Рим, Італія)
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Дж. Верді, Б. Марчелло, Дж. Пуччіні

18.11,
нед.,
14:00

«Струнні чари»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Катерина Голуб (арфа).

В програмі музика: Ж.Массне, К. Дебюсі.

18.11,
нед.,
17:00

«Музичне рандеву»
Солісти:

  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олександр Мирошниченко (баритон),  

Ведучий: Антон Чернета.
Для поціновувачів різножанрової музики.

24.11,
суб.,
15:00

Спектакль-концерт «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),  
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS,
  • Олена Бадалова (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

24.11,
суб.,
17:00

«Вечір тріо»
Солісти:

  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Марина Устенко (віолончель).

Музикознавець – Анастасія Боначова.
В програмі музика: Й. Брамса, Л. ван. Бетховена, С. Рахманінова.

 

25.11,
нед.,
12:00

 

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ірина Осєнєва (скрипка),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олена  Долгіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Ліста.

25.11,
  нед.,
14:00

«Музична палітра часу»
Олена Удрас (орган, м. Одеса).
У програмі музика: Г.Ф. Генделя, Й.С. Баха, С. Рахманінова.

25.11,
нед.,
17:00

Прем’єра.
 «Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».
Автори проекту, ведучі:
народна артистка України Тетяна Бабич,  музикознавець – Олена Гамова.
Солісти:

  • заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів Монте-Карло.

В режимі реального часу художник писатиме полотна, наповнені емоціями і фарбами музики  А. Вівальді.
Ці картини будуть подаровані нашим слухачам.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте