Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 6 з 22 ПершаПерша 12345678910111213141516 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 424, показано з 101 по 120.

Тема: Понятие_Ноосферы(Вернадский)

  1. #101
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    io, Мне интересна не сама суть(для меня это все известные вещи), а сам стиль Вашего изложения, очень интересно следить за Вашей мыслью.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #102
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Цілком поділяю вашу думку. Додам, що високопарна мова частіше не дає бажаних результатів. Слухач сприймає автора як хвастуна і не намагається зрозуміти його думку. Пригадую своїх викладачив, ті хто міг простою мовоє пояснити тему, тих і розуміли.
    По друге. Таким чином, ми не можемо говорити про модель світу, тому що не знаєм світ. Можемо тільки говорити про відомі нам закономірності і не більш. Далі. Чи слід нам взагалі знати модель світу? Хіба для цього ми тут перебуваємо у власному тілі ? Що до мене, то я вважаю, що тут знаходжусь , виключно, для екзаменоційної перевірки на придатність до майбутнього життя. Людство не правельно розуміє сенс свого перебування у тілі. Можливо колись , перші люди усвідомлювали цей сенс, але пізніше словоблуди замулили очі людям і почався цей парад дурниць, який прийнято називати життям. От я й вважаю. що ноократи мають не тільки філософствувати а й повернути людей до правельного життя не тільки теоретично, а й практично. Вони мусять довести свою правоту ПРИКЛАДАМИ успішної діяльності.
    И на останок. Вважаю. як що людина відштовхує від себе нашого "МЄЛКАВА", то то не є ноократ, то є хвастун і гордець. З радістю усвідомлюю, що ми не є такими.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  3. #103
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada,
    Люба взаємодія - інформативна.
    Але на цьому рівні сила дії - не є рівною силі протидії.
    Наприклад - якщо розкачувати маятник в такт з його особистою резонансною частотою - то можливо розкачати об'єкт будь якої маси та ,зруйнувати дім ,міст.Тут енергетично Слабкі Сигнали (постійне розкачування повільне) , Накопичуясь ,можуть виконати таку ж саму Роботу ,як і Один Сильний Сигнал. В цьому прикладі резонансна частота розглядається, як особиста риса об'єкта ,тобто інформація.

    Інформаційна взаємодія між об'єктами просліджується на любому рівні світі - не тільки на людському.
    На молекулярному,атомарному,нуклонному,кварковому.
    В живій клітині ферменти (білкові каталізатори ) творять реакції з мінімальними затратами енергії ,здобувая сильний ефект.
    Особливість інформаційниої взаємодії порівнянно з іншими - незначні матеріальні затрати на здійснення цієї взаємодії - можуть спровадити набагато більші матеріальні наслідки.
    Розум,свідомість,думки ,ноосфера - це поняття ,які органічно пов'язані з інформацією.

  4. #104
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Я Вас розумію і не заперечую необхідність навчання. Токож я розумію взаємодію між біосферою і ноосферою. Думаю нема сенсу говорити про результат впливу нашої ноосфери на довколишню біосферу. Розумію і інформаційну взаємодію. Просто тут розмова йшла про практичну діяльність людей ноократичного складу мислення. Погодьтесь, коли ноократія залишиться на рівні шкільного, чи там ВУЗівсвкого підручніка, то практичної користі від неї буде не більш ніж від теоріі відносності. От тому ви іноді вважаєте що я не вловив суть поняття "ноократія".
    Як що до неї відноситись як до фундаментальної гуманітарної науки, то вона й залишиться десь на сторінках підручників. Щоб була користь від ноократії, слід шукати прикладну складову цієї науки. Тоді можна буде поширити як зацікавленність нею, так кількість прихільників її. От тому я й говорю. що потрібні приклади успіху.
    Хіба конструктор авто не є ноократом порівняно з конструктором арби? Людство отримало приклад і тепер не дуже полюбляє їздити в арбі.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  5. #105
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io,
    Розум,свідомість,думки ,ноосфера - це поняття ,які органічно пов'язані з інформацією
    Колись казали, що РОЗУМ - це систематизовані знання. А чи не є ноократія - не просто поняттям, а просто теж систематизованими знаннями, тільки без заліку некорисної інформації. Негатив ми знаємо, але не при якому разі не втілюємо у життя. Тоді ми будемо ноократами, тому що негативну, злонесучю інфрмацію , ноократ не мусить застосовувати. Інакше він переходить у ранг освіченого варвара.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  6. #106
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada, Що до угрупування ?
    Ноократи ще знаходяться на стадії стохастичної самоорганізації
    Ви - ноократ ?
    Побільше ноократів - і кількість тоді переросте в якість.

  7. #107
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    До речі що до теми.
    В.І. Вернадський "Научная мысль,как планетарное явление..."
    ".....
    Человечество закономерным движением, длившимся
    миллион - другой лет, со все усиливающимся в своем
    проявлении темпом, охватывает всю планету, выделяется,
    отходит от других живых организмов как новая небывалая
    геологическая сила. Со скоростью, сравнимой с размножением,
    выражаемой геометрической прогрессией в ходе времени,
    создается этим путем в биосфере все растущее множество
    новых для нее косных природных тел и новых больших
    природных явлений.

    На наших глазах биосфера резко меняется. И едва ли может
    быть сомнение, что проявляющаяся этим путем ее
    перестройка научной мыслью через организованный
    человеческий труд не есть случайное явление, зависящее от
    воли человека, но есть стихийный природный процесс,
    корни которого лежат глубоко и подготовлялись эволюционным
    процессом, длительность которого исчисляется сотнями
    миллионов лет.
    Человек должен понять, как только научная, а не
    философская или религиозная концепция мира его охватит,
    что он не есть случайное, независимое от окружающего
    - биосферы или ноосферы - свободно действующее
    природное явление. Он составляет неизбежное проявление
    большого природного процесса, закономерно длящегося в
    течение по крайней мере двух миллиардов лет.


    ..."

    Це що до вашого висловлювання стосовно впливу "нашої ноосфери на біосферу ".

  8. #108
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Я не знаю, чи можу себе вважати ноократом. Скоріше я людина, яка добре розуміє помилки людства і бачить шлях позбутися тих помилок.
    Коли ноократія лише формується, то раджу тим хто уже є ноократами, об'єднуватись у спілки, кооперативи, інститути та таке інше. Інакше процес формування ноократичного мислення не встигне завершитися до моменту загибелі планети. А до цього моменту ми наближаємося шаленими темпами. Ведуть нас туди наші ватажки у яких немає не тільки ноократичного мислення , а навіть логічного мислення.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  9. #109
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Для того,щоб в корені змінився світогляд людини - ЇЇ потрібно запустити в космос.Тобто зробити політ у космос,навіть спочатку на орбіту Землі - доступним.Декілька років тому такий політ для пересічної людини(не космонавта) ,приватний політ , коштував 20 млн.доларів - зараз 200 тисяч...Ставки падають і можливо розів'ється космічний туризм у не дуже далекому майбутньому, - і наші нащадки вже будуть мати ,завдяки цьому - Інший світогляд.
    Планета не вспіне загинути


    "....- Что такое ноэтика?

    - Это английское слово, происходящее от греческого "ноос" - "разум". Институт ноэтики основан в 1973 году в США, занимается исследованиями феномена сознания "



    "....Звезды говорят

    Из Космонавтики - в психонавтику

    В стенах Академии Наук - поистине большой праздник. Сегодня российские ученые встречаются с интереснейшим человеком, которого знают во всем мире от мала до велика. Это астронавт США, человек, который был в космосе на "Аполлоне-14". Сегодня он директор института ноэтики США, у него очень много должностей, о которых я не буду говорить, и очень много званий. Но самое главное звание - он наш друг. Э.Митчел безо всяких колебаний согласился встретиться с учеными в нашем Доме, - такими словами начал встречу научной общественности директор Дома ученых в Москве, на которой присутствовал и ваш корреспондент.

    Напомню, что в 1952 г. Митчел получил степень бакалавра по аэронавтике в Высшей школе Военно-морского флота. В 1964 г. он - доктор наук по аэронавтике Массачусетского технологического института. А в феврале 1971 г. Эдгар Митчел пробыл в общей сложности 9 часов на Луне, работая с Аланом Шеппардом на склоне кратера, собрав 40 кг лунного грунта для исследования.

    Митчел: полет на Луну был высшей точкой моей космической карьеры, как летчика-испытателя и космонавта. На самом деле то, что произошло на Луне (помимо благополучно завершившихся научных экспериментов, помимо сбора лунного грунта), было совершенно неожиданно для нас. Когда ты поднимаешься достаточно высоко, а Земля становится достаточно маленькой, и ты видишь ее всю целиком... - а это говорят, испытали и российские космонавты, - то в твоем восприятии начинает все радикально меняться.

    Так вот, увидев, что Земля такая маленькая, а Космос такой огромный, я радикально изменил направление своей научной карьеры и занялся изучением сознания.

    Тогда это называлось парапсихологией, хотя я предпочитаю термин "сознание".

    Я сам осознал, повторюсь, увидев Землю в Космосе, что то, как подавалась история нашего появления на Земле, то, как объяснялось, почему мы есть такие, какие мы есть, и почему мы здесь живем, то, как это объяснялось в науке и религии, было весьма неполным.

    Я осознал, что Вселенная более сомоорганизована, чем считалось до сих пор, и не только те известные нам законы физики определяют то, что происходит.

    Меня также не совсем удовлетворяли мистическо-религиозные объяснения творения того, что существует вокруг нас, и гипотезы нашего возникновения в результате воли, акта творения некоего интеллекта, который существовал до возникновения Вселенной.

    Я осознал, что наша Вселенная более "умна", интеллектуальна, чем считалось в то время. Я хочу напомнить вам то, что сказал один великий английский астроном в 50-е годы нашего столетия.

    "Со времен Коперника мы знаем, что не являемся геометрическим центром Вселенной, но все же продолжаем считать, что являемся биологическим центром Вселенной".

    Мне показалось, что именно использование и понятие категорий сознания, его изучение поможет дать более правильный ответ, зачем мы появились и зачем живем. В результате более чем 20 лет я исследовал некое соединение между наукой и мистикой. Область их пресечения, совпадения есть то, что по-английски называется "main" - ум, разум, психика, и нам кажется, что за эти 20-25 лет мы получили некоторые ответы на некоторые вопросы, которые позволяют нам лучше определить свое место в этом мире.

    Занимаясь исследованиями, которые включали в себя и нейрофизиологию, и психологию, и теологию, и многое другое, мы подошли к пониманию Вселенной как себя сознающей, эволюционирующей, самообучающейся, в которой мы, человечество, как вид, есть вид, который находится на переднем плане ее эволюции.

    Исследования, в первую очередь парапсихологии, дали нам ответ на тот вопрос, каким образом психика через свою творческую, созидательную способность участвует в развитии Вселенной.

    Для тех, кто предпочитает мыслить более мистическим языком, ответ этот можно сформулировать одной поговоркой, которая возникла впервые на санскрите . Американцы на нее хорошо реагируют. Она звучит по-английски так:

    "Бог спит в минералах, просыпается в растениях, ходит в животных, мыслит в людях".


    - Какие, по-вашему мнению, направления в науке будут центральными после 2000 года?

    - Все научные дисциплины будут важны, потому что комплексную, интегральную картину мира мы получаем из всех дисциплин, из гуманитарных, фундаментальных, прикладных и т.д.

    - Из только что высказанной вами мысли о происхождении Земли и человека можно ли сделать вывод, что это на сегодняшний день остается загадкой?

    - Да, с одной стороны это остается загадкой. С другой стороны - есть весьма добротные теории, которые уже подошли к ее разгадке.

    В 1982 г. во Франции были проделаны исследования под общим названием "Аспект", которые показали - "no locality" (англ.) - ничто во Вселенной не привязано жестко к какой-то определенной системе координат.

    Ни о чем нельзя сказать, что оно находится именно здесь. На мой взгляд, мозг - он локализован, а то, что называют main - ум, психика - не локализованы в какой-то определенной точке, и наши исследования в области психологии подтвердили это.

    Татьяна Сырченко,
    Москва, Дом ученых, 14.04.95. Встреча проходила в рамках форума "Психонавтика - мир внутри нас". ....... "

  10. #110
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Дякую за статтю. Прочитав із задоволенням. Хочу зауважити одне. Не слід переглядати своє відношення до Землі тільки після космічного польоту. Це слід зробити ще сидячі за шкільною партою. Здається мені, що люди добровільно своє відношення не змінять, потрібна трагедія всепланетарного маштабу.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  11. #111
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada, Знаєте ,спрощено, бо не знаю вашого рівню знання інформаційних технологій ,компьютерів,мереж та т.п. - існує така техніка бомбування пакетами з "машин" на які попередньо були розсаджені віруси (клієнтські програми) з запрограмованим часом активізації,а також існує Головна ,серверна частина.Так от - в визначений час , по команді вони всі активізуються(клієнтських програм може бути мілліони по всі Землі) і починають атакувати водночас! сервер потрібний для зруйнування ,тобто виходу із робочого стану...Непогано, правда ? Але саме цікаве не метод,а те що клієнтський вірус може сидіти на вашій машині настільки непомітно для вас ,навіть ви будете находити йому визначення та місце на своєму "подвір'ї" -і ось самі того не знавши приймаєте участь у ганебному ділі - зруйнування серверу баз даних,ну наприклад НАСА.
    Ось це трагедія Заслання вірусу робиться непомітно,маскуючи...а на вашу думку - в якому випадку може людина добровільно стати носієм "вірусу"?
    А ще смішніше - BIOS визнає Windows ,як вірус - а це вже по справжньому смішно .Тобто саму поширену операційну систему, в якій працюють майже всі відвідувачі форуму З якою люди ассоціюють своє компьютерне життя...і як достатньо важко торує свій шлях Linux, скажімо..

    У вас цікавий підпис (ссилка на сайт) - що Ви думаєте про цей проект і чому поставили собі в підпис ?

  12. #112
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Погоджуюсь що ми нагадуємо "BIOS", та тільки чи правильно наш BIOS працює ? Можливо наша антивірусна база поганенька ? Точніше ми користуємося не тією базою, яку нам дуже давно подарували. Порівнювати людину з машиною вважаю помилкою. до того ж ми назвали себе ноократами.
    Припустити думку, що нас зомбують злі сили, цілком можу. Для мене це нечиста сила, для когось то може бути ворожа інопланетна цивілізація.
    Також погоджуюсь, що на сьогодні людство побудувало самознищуюче суспільство. Розум працює на знищення не тільки біосфери, а й ноосфери. Ми самогубці. Але вихід на поверхні. Це релігія.
    Найголовніший ноократ це БОГ.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  13. #113
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada, Для мене ноократ - це людина яка йде вперед , не зупиняється на досягнутому в пошуках істини,людина-творець ,а не тільки споживач,людина ,яка не створює собі ідолів,Авторітети це добре - Але Істина дорожче.
    Розум не може працювати на знищення біосфери та Вашої Вигаданої окремої "ноосфери".Можливо тому в Вашому розумінні все виглядає Фатально-самознищуючим.
    Моя Вам порада - читайте В.І. Вернадського в орігіналі,складіть свою думку що до ноократії,ноосфери,ноосферогенезу ,якщо Ви вже оперуєте такими термінами - дуже непогано знати ,що насправді вони означають і куди Ви записались (до ноократів).Якщо цікаво можу дати Вам ссилку.
    Після трудів В.І. Вернадського створився вибух у мислетворчості науковців різних направлень,але вже праці послідовників визивають дуже багато протирічь і неприйнять...і жодна праця не приймається повністю Всіма,як це було з працею В.І.В. Це все говорить про те,що В.І.В завдав правильний,вірний напрямок ,і ,щоб продовжити цей шлях повинен прийти вчений з неменш всеоб'ємлючимим розумом та геніальністю - все інше продукт мислительства окремих людей тільки Шукаючих істину з різних сторін.Тому завжди краще всі роботи читати в орігіналі,скласти свою думку ,базувати своє враження від відкритих та описаних явищ, відштовхуючись від орігіналу,а не послідовників.
    Маючи свою думку, Ви чіткіше зможете давати оцінку другим роботам (продовжувачам).

  14. #114
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Дуже Вам дякую за корисну пораду. Ви цілком маєте рацію. Хочу пояснити, чому я беру участь у цій темі. Я зацікавився, тому, що вважаю необхідним приход до влади у країні саме НОВИХ людей. Тобто мене цікавить не скільки сама праця Вернадського, а розбудова сучасної держави на нашій землі. Більш того, я вважаю, що про високі матерії слід говорити високоосвіченим людям, а простим громадянам треба займатися земними справами, котрі у нас ідуть вкрай погано.
    Ссилку, будь ласка, дайте. Зроблю копію і прочитаю обов'язково. Мене зацікавив ДИКТАТОР не як вчений-ноократ, а як людина , котра намагається побудувати нову ЛОГІЧНУ партію.
    Таким чином я егоіст, мені нема діла до Вернадського, але є діло до устрою держави. Тому що після мене тут залишаються мої рідні та друзі. Отакий шкурний інтерес у мене.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  15. #115
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada,
    http://www.trypillya.kiev.ua/vernadskiy/planet.htm

    Ніхто,крім Вас самого , не заважає Вам стати високоосвіченою людиною.
    Для повноти образу не має лише ".... А зачем что-то учить,читать ...Надо взять Все и Поделить !....действовать надо !"
    Так було вже - коли люди не вдоволені системою повелися на заклики комуністів,не розумівши утопічність ідеї(основна маса була неосвічена) - тоді і з'явився цей образ,який пропонував Все поділити

    На мою думку ,як що будете вчитись і цікавитись базовими знаннями - то Ви залишите не менш цінну спадщину своїм дітям,онукам та близьким у вигляді мудрості,розуміння процесів життя - яка буде допомагати їм все життя і будуть вони Вас згадувать добрим словом , і шлях їх буде наповнений Вашими знаннями та мати вірний напрямок відтоді ... не зважаючи на суспільство "неправильне" - томущо вони самі будуть випромінювати ту життєву правдуі сіяти її поряд.

    Таким чином я егоіст, мені нема діла до Вернадського,
    На жаль ,а йому було діло до майбутнього людства вцілому...Він цьому присвятив все своє життя...Навіть Диктатора надихнув

  16. #116
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Я поділяю повністю те що ви сказали.
    Як ви вважаєте, встигнуть чи ні раціональні та благодійні люди отримати владу до тотальної катастрофи ?
    Справа в тім, що я деяким чином зтикнувся з тим, що катастрофа ця дужи вже недалеко. Мав нагоду порівняти стан природи і стан здоровья людей.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  17. #117
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Пробачте, забув подякувати за ссилку. Завтра обов'язково ознаёмлюсь і зроблю копії.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  18. #118
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada, Звертаясь до проблеми ноосферогенезу,можна виразити скепсис з приводу виведення ноосферної ідеальної людини ,яка відмовиться від своїх дуже консервативних генетичних програм поведінки ,які засаджуються з момента запліднення.
    Генетичні програми можливо вирізати методами генної інженерії ,але тоді це вже буде не людина а ноос з невідомим поки якісним набором. Чи забажають люди підставлять себе до такої кастрації ?
    Другий варіант преобразування людини в людину розумну : ) є вдосконалення блока соціального виховання. Соціальні програми виховання повинні блокувати тваринну сущність людини від моменту народження до моменту смерті.
    Культура людства безуспішно намагається вирішити цю проблему протягом тисяч років ,але що написано пером (генами) не вирубиш топором.
    Досвід біосфери показує – що цефалізація (розвиток розумових можливостей) іде не у рамках вдосконалення окремого виду організмів ,а шляхом вимирання старих видів і появлення нових (більш розумних,але зберігшим генетичну пам’ять про минуле).
    Скоріш за все естафету у ході розвитку ноосфери переймуть нооси окремого (відмінного від людини) виду,а людство ,якщо сбережеться зостанеться рудіментом біосфери .
    Тому звичайне бажання людей існувати вічно і устойчиво розвиватися – є утопія,хоч і бажана .Томущо це протиріче досвіду біосфери частиною якої ми є.Все говорить про те ,що зміни ,можливо катастрофа матимуть місто....

  19. #119
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Переглянув матеріали по вашій ссильці. Звичайно не все перечитав, там досить об'ємний матеріал. Прийшов до висновку. що Вернадський просто повторив те, що написано у Біблії. Можливо в його часи це слід було зробити. Його праця цікава для науковців, але для громадян вона може бути корисною лише в аспекті приходу до влади ноократів. Іх філософія не є ворожою до будьякого прошарку населення, хіба що крім злочинної складової суспільства.
    Для людей буде корисним мати владу таку, яка здатна забеспечити якісне життя.
    Тому я пропоную ноократам шукати влади, а не займатися обговоренням фундаментальних питань. Нехай це роблять ноократи-науковці.
    Що стосується глобальної катастрофи, то вона неодмінно буде, але людство здатне затримати строк цієї катастрофи. По великому рахунку нам не вистачає лише одного ЛОГІЧНОСТИ у всьому. От туди має тягти людей ноократи.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  20. #120
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    levada, Історична справка - поняття спеціальний термін "ноократія" саме в научний обіхід ввів в 1913 році С.Франк для того ,для визначення нового етапа в відношенні Людини до Природи.
    Як бачимо всі інші трактування - є продукт мислетворчого процесу окремих особистей і наскільки вони вірні покаже час і відбракує,зауважу що для того щоб не вводити в непорозуміння потрібно використовувати нове слово -неологізм за для опису Своєї,вигаданої ідеології і методу.
    Тому не хотілось,щоб у людей виникали певні невірні рефлекси стосовно поняття Ноократія і саме стосовно людини,коли кажуть - "ноократ".Ноократ - це не член угрупування або партії і людина,яка повинна сповідувати певну ідеологію - це людина яка розуміє своє положення в природі ,його генезіс та напрямок шляху людства вцілому(і для цього не обов'язково бути генієм від народження ) ,але обов'язково Освічена (для початку достатньо бажання знань - і вже людина є ноократ,бо має вірний напрям),томущо тільки аналіз минулого людства та використання накоплених знань дає можливість будувати вірний шлях.Нове завжди будується тільки на старому і має в своїй структурі минулий досвід і від того воно більш кріпке бо вважає на помилки минулого,які намагається не повторювати.

Сторінка 6 з 22 ПершаПерша 12345678910111213141516 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті