Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Так був правий Картуша, чи ні?

Голосували
7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Так

    6 85,71%
  • Ні

    1 14,29%
Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 44, показано з 1 по 20.

Тема: Чи мав Карлуша рацію?

  1. #1
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово Чи мав Карлуша рацію?

    Вступ
    Флот належить людожерам.
    Зміст.
    Немає такого злочину. На який би не пішов капітал за ради 10% прибутку.Так говорив сумнозвісний іудей Карлуша Маркс. У світлі недавніх подій в Азовському морі, замислився я над справедливістю слів вище згаданого нечестивця, який підхарчовувся на святій німецькій землі, за кошти придурка англійця Енгельса.
    Мені не відомо що сьогодні являють собою сучасні капітани кораблів, лишається тільки робити сумні висновки, про те що вони є шмаркачами-хлюпиками, які від жаху перед власниками суден готові на проти людські злочини. Смердючі шибеники втопили кораблі, убили моряків та знищили природу на довгі роки.
    Колись жоден капітан не виходив у море у понеділок. Не лякаючись ані наказів капітана порту ані міністра, та й останні не бажали виставляти себе клоунами, і такі накази віддавали не часто. Що стосується заборони виходу у море, то всі капітани підкорялися беззаперечно.
    Що відбувається сьогодні? Боягузи ризикують життям команди і власним життям за ради наживи людожера.
    Бридко, огидно, сумно, трагічно все це спостерігати… .
    Стоянка судна у порту то є збиток для власника, але той збиток компенсується після завершення рейсу.
    Невже людожери так вже осліплені спрагою наживи, що готові так ризикувати? Ясна річ, що до життя людей їм діла мало, але ж втрата суден, то є збиток. Що коїться з цими істотами?
    Сподіваюся, що на цей раз держави нарешті візьмуть цих біснуватих за роги та копита, та й здеруть з них всі без винятку відшкодування. Та на це надій майже нема, бо влада як у Росії, так і в Україні продається як оптом так і в роздріб.
    Так був правий Карлуша, чи ні?
    Востаннє редагував Дерсу-Узала: 18.11.2007 о 11:10
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  2. #2
    Модератор Аватар для Sargasss
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Звідки Ви
    Галактика М. Котов
    Дописів
    8 418

    Типово

    Давненько вы нас не посещали.

  3. #3
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Sargasss
    Відбувалася чергова битва з дияволом, який навалився на мене депресією, болями та огидними процесами у моєму організмі. Цей бовдур уявляє, що здатен мене пермогти. Чи не дурний він?
    А як до правоти КАРЛУШІ?
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  4. #4
    Модератор Аватар для Sargasss
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Звідки Ви
    Галактика М. Котов
    Дописів
    8 418

    Типово

    Дерсу-Узала Думаю, что прав. Подтверждение тому можно наблюдать ежедневно и ежечасно. Но в данной ситуации не всё так однозначно, как кажется на первый взгляд. Не думаю, что владельцы судов такие полные идиоты, что недрогнувшей рукой отправили их на верную погибель в пучины шторма.

  5. #5
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Sargasss
    Последнюю "Свободу слова" смотрели? Получается, что они просто ослеплены. Штормовое предупреждение и приказ капитанов портов был доведён до всех капитанов без исключения.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  6. #6
    Модератор Аватар для Sargasss
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Звідки Ви
    Галактика М. Котов
    Дописів
    8 418

    Типово

    Дерсу-Узала Я не очень хорошо, а точнее совсем нехорошо, разбираюсь во всех этих штормовых предупреждениях, стоянках, баллах и прочих морских терминах. Но произошедшее ИМХО того же порядка, что и упадение самолёта под Донецком. Там вроде тоже пилоты решили проскочить над грозой во избежании перерасхода топлива.

  7. #7
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Sargasss
    Самолёт и судно, это совсем разные вещи. Лётчик без разрешения деспетчера никогда не взлетит. Так же обязан вести себя и капитан. Без разрешения капитана порта, выход в море запрещён.
    Короче говоря, выполнили приказ и не подчинились своим хозяивам-людоедам только ПОРЯДОЧНЫЕ и ОТВЕТСТВЕННЫЕ капитаны. Остальные оказались жалкими негодяями.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  8. #8
    Аватар для Stone
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    Каз ССР Приватград
    Дописів
    18 042

    Типово

    Думаю у Карлуши рации не было..поскольку технический прогресс который онпытался подстегнуть по своему, еще не пришел к этому изобретению.. Как и у любого идеолога..у него можно найти много очень верных мыслей..однако реализация как правило всегда происходит по пути заблуждений..иногда это происходит намеренно..

    Відбувалася чергова битва з дияволом, який навалився на мене депресією, болями та огидними процесами у моєму організмі. Цей бовдур уявляє, що здатен мене пермогти. Чи не дурний він?
    А як до правоти КАРЛУШІ?
    Не вешать нос!! Гардемарины!!!
    Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим

  9. #9
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Stone
    Как бывший матрос рыбопромыслового флота, вешать шноббель и уподобляться грустно опущенному к низу пенису, я не планирую.
    Что касается Карлуши, то при всём моём НЕГАТИВНОМ отношении к этому иудею, считаю всё же, что он был прав в части склонности капиталла к преступлениям.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  10. #10

    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 034

    Типово

    Вступ
    Флот належить людожерам
    дальше даже читать не хочется, у вас чтото все вокруг лудожери город клоака и т.д. ох и тяжело наверное вам

  11. #11
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Цитата Допис від Sergey B. Переглянути допис
    дальше даже читать не хочется, у вас чтото все вокруг лудожери город клоака и т.д. ох и тяжело наверное вам
    Значит вы или сами являетесь людоедом или вам нравится наблюдать за гибелью кораблей, людей и акватории двух морей.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  12. #12

    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 034

    Типово

    а другого ответа я от вас и не ожидал, я людожер с того что посоувствовал вам, жить в клоаке с людожерами наверно тяжко, интересно от куда вы берёте свои выводы

  13. #13
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Цитата Допис від Sergey B. Переглянути допис
    а другого ответа я от вас и не ожидал, я людожер с того что посоувствовал вам, жить в клоаке с людожерами наверно тяжко, интересно от куда вы берёте свои выводы
    Выводы делаю сам, анализируя наблюдаемые события, чего и вам желаю.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  14. #14
    Аватар для Yar
    Реєстрація
    27 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 105

    Типово

    Цитата Допис від Дерсу-Узала Переглянути допис
    Sargasss
    Відбувалася чергова битва з дияволом, який навалився на мене депресією, болями та огидними процесами у моєму організмі. Цей бовдур уявляє, що здатен мене пермогти. Чи не дурний він?
    Судя по результатам - "не дурний"
    фото и видеосъемка свадеб, выпускных, праздников

  15. #15
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Цитата Допис від Yar Переглянути допис
    Судя по результатам - "не дурний"
    Не согласен, ибо пребываю в собственном теле с несломленым духом. Любовь и логику преподаю по-прежнему.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  16. #16

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від Дерсу-Узала Переглянути допис
    [/COLOR]
    Немає такого злочину. На який би не пішов капітал за ради 10% прибутку.Так говорив сумнозвісний іудей Карлуша Маркс.
    Обратимся к Марксу.
    «Капитал», — говорит «Quarterly Reviewer», — «избегает шума и брани и отличается боязливой натурой. Это правда, но это ещё не вся правда. Капитал боится отсутствия прибыли или слишком маленькой прибыли, как природа боится пустоты. Но раз имеется в наличии достаточная прибыль, капитал становится смелым. Обеспечьте 10 процентов, и капитал согласен на всякое применение, при 20 процентах он становится оживлённым, при 50 процентах положительно готов сломать себе голову, при 100 процентах он попирает все человеческие законы, при 300 процентах нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы. Если шум и брань приносят прибыль, капитал станет способствовать тому и другому. Доказательство: контрабанда и торговля рабами» (T. J. Dunning, цит. соч., стр. 35, 36).
    То бишь не 10, а 300 процентов, и слова эти не Маркса, а только процитированы им в "Капитале", т. 1, гл. 24., в сноске. См. http://www.esperanto.mv.ru/Marksismo...pital1-24.html
    Незнание первоисточников всегда было источником вдохновения Левады.

  17. #17
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    411100
    Много много лет назад, нас учили, что именно ради 10 процентов капиталл пойдёт на любіе преступления. Сам я с Карлушей не біл знаком. Что сейчас пишут в книжках про него, мне не известно. Да и суть не в цифирках, а в смісле сказаного.
    К стати, как ві относитесь к тому что владельці кораблей приказали війти в море капитанам, не взирая на штормовое предуприждение и запрет капитанов портов віходить в море?
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  18. #18
    Аватар для О.Буриданов
    Реєстрація
    18 березень 2005
    Дописів
    7 965

    Типово

    411100
    Ну, я давно ему говорил, что он неуч...
    У каждого своя рифма на слово "звезда"

  19. #19
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Цитата Допис від О.Буриданов Переглянути допис
    411100
    Ну, я давно ему говорил, что он неуч...
    А разве я говорил, что я умник? Я и есть неуч как и вы и многие другие люди.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  20. #20
    Аватар для О.Буриданов
    Реєстрація
    18 березень 2005
    Дописів
    7 965

    Типово

    Так зачем чушь пороть? Странно...
    У каждого своя рифма на слово "звезда"

Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті