Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пт, 25 мая 2018
04:05

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


12 сентября 2017, 13:34

Голова фінкомітету Рибалка проведе зустрічі в Мінфіні США та в МВФ

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка обговорить перспективи реформ в Україні з представниками Мінфіну США, Міжнародного валютного фонду і низки інших організацій у Вашингтоні. Про це сам Рибалка написав на своїй сторінці в Facebook.
«На цьому тижні на запрошення американських колег працюю в США. Програма вкрай насичена. В першу чергу планую обговорювати перспективи українських реформ, насамперед у фінансовій сфері. Нам дуже цікавий американський досвід, тому що Сполучені Штати – чи не найбільш розвинений фінансовий ринок в світі», - підкреслив політик.
Він також додав, що цікавиться думкою американських політиків, чиновників і представників громадського сектору щодо перспектив світової економіки і їхнім поглядом на українські реформи. «Цікаво також поговорити про внутрішньополітичну ситуацію в США», - додав депутат.
Сергій Рибалка також планує розповісти американським колегам «про системні напрацювання Радикальної партії з економічних реформ в Україні (промисловий і фінансовий пакети)».
«Планую зустрітися з сенаторами і конгресменами, які представляють обидві ключові партії. Заплановані зустрічі в Міністерстві фінансів США, Міжнародному валютному фонді (з директором і керівником місії по Україні), Міжнародному республіканському інституті (IRI, з директором по Євразії та керівником української програми), керівником Heritage Foundation і в Міжнародному центрі приватного підприємництва », - зазначив він.
Також заплановані зустрічі політика з відомими американськими журналістами.
«Нам потрібно мати більше союзників в світі. Мудрі державні діячі повинні постійно працювати над просуванням інтересів України в світі, потрібно вивчати світовий досвід і використовувати його для розвитку нашої країни», - підкреслив С. Рибалка.
Просмотров: 322
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте