Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пт, 25 мая 2018
04:05

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


12 сентября 2017, 11:26

Ляшко: Порошенко відповідає за хаос в Україні!

Прорив українського кордону у Шегинях та побиття прикордонників – це злочин та приниження України і її громадян. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

«Те, що відбувалось у неділю на західному кордоні України, нічим не відрізняється від захоплення кордонів російськими сепаратистами на Донбасі у 2014 році. Ніхто не має права за будь-яких обставин проривати український кордон ні на заході, ні на сході, ні в будь-якому куточку нашої держави. Український кордон має бути на замку!», - наголосив Ляшко.

Народний депутат переконаний, що відповідальність лежить не тільки на тих, хто проривав кордон, а й на керівництві країни.

«Саме політика Порошенка призвела до хаосу та беззаконня в країні. Як Головнокомандувач та Гарант Конституції він мав би виступити із заявою – засудити дії правопорушників, підтримати прикордонників та закликати до дотримання закону. Так мав би діяти справжній лідер країни. На жаль, ми бачимо – в Україні є президент, але не має лідера, здатного захищати національні інтереси», - обурився лідер РПЛ.

Олег Ляшко вимагає притягнути до відповідальності всіх винних у порушенні закону України.

«Вимагаємо від правоохоронних органів: МВС, СБУ та ГПУ провести розслідування, встановити тих правопорушників, які проривавали кордон, і притягнути їх до відповідальності незалежно від прізвищ, мандатів чи посад. Жодна політична боротьба не може бути виправданням для захоплення кордону та нападу на прикордонників», - зазначив політик.Просмотров: 355
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте