Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пт, 22 июня 2018
02:56

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

Radikalnaya


19 мая 2017, 12:11

Ляшко: Запропонований урядом проект пенсійної реформи- знущання над українцями

Запропонований урядом проект пенсійної реформи – знущання над українцями. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

«У 2028 році для отримання пенсії треба буде 35 років трудового стажу. Для порівняння, сьогодні 15 років. Тобто трудовий стаж підвищується на 20 років. Багато ви людей в Україні знайдете, які б мали 35 років трудового стажу? Більшість українців працювали без офіційного оформлення – на будівництві чи на ринках, і в них не набереться стільки трудового стажу», - підкреслив політик.

Олег Ляшко різко розкритикував і вибірковий підхід при нарахуванні пенсій по-новому.

«Ліквідовується пільгове право виходу на пенсію у 55 років для вчителів, медиків та соцпрацівників, натомість порядок нарахування спецпенсій залишається для прокурорів та суддів. Чому судді та прокурори повинні виходити на пільгових умовах на пенсію, а прості роботяги – горбатитися 35 років?», - обурився лідер РПЛ.

Народний депутат переконаний: влада бреше українцям, заперечуючи збільшення пенсійного віку.

«Якщо у людини страхового стажу менше 15 років, вона має право вийти на пенсію у 65 років. Фактично на 5 років підвищується пенсійний вік. Якщо у людини стаж менше 25 років, вона вийде на пенсію у 63 роки. Тобто, насправді збільшується і трудовий стаж на 20 років, і пенсійний вік – на 3 чи 5 років. Уряд переслідує одну мету – не платити людям пенсії», - пояснив Ляшко.

Замість нововведень від уряду, фракція Радикальної партії пропонує альтернативну пенсійну реформу.

«Наша реформа полягає у радикальному підвищенні зарплат, адже, коли люди отримують мінімальну зарплату, вони отримуватимуть і мінімальну пенсію. Тому ми наполягаємо, щоб з 1 жовтня мінімальна зарплата в Україні була 5000 гривень, бо 3200 – це добре, але замало», - підсумував Ляшко.Просмотров: 259
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте