Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пн, 25 июня 2018
09:11

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

Radikalnaya


11 мая 2017, 10:49

Сергій Рибалка: «У нового Голови НБУ повинна бути реальна стратегія розвитку банківської системи»

Голова комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка на своїй сторінці у Facebook заявив, що з призначенням на посаду нового Голови Національного банку не можна зволікати. «Найголовніше, щоб він чітко розумів завдання з розвитку української економіки. У нового Голови НБУ повинна бути реальна стратегія розвитку банківської системи», – написав Сергій Рибалка.
За його словами, в першу чергу необхідно допомогти банкам зменшити рівень проблемних кредитів і загрози їх виникнення в майбутньому. На переконання голови фінансового комітету, це спростить відновлення доступного кредитування для малого і середнього бізнесу.
«Для нас дуже важливо, щоб новий глава Національного банку був готовий до реального діалогу і співпраці з Урядом, Верховною Радою і експертним середовищем в щоденному режимі», – резюмував Сергій Рибалка.
Просмотров: 288
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте