Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 22 апреля 2018
03:46

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

oreiro


28 декабря 2016, 13:19

Сергій Рибалка просить ГПУ і СБУ розслідувати факти втручання в його депутатську діяльність

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка звернувся з депутатським зверненням до Генерального прокурора України та Голови Служби безпеки України з проханням здійснити перевірку фактів здійснення зламу його особистої електронної пошти, прослуховування його особистого мобільного телефону та стеження невідомими особами за ним і членами його родини.
«Попросив розпочати досудове розслідування за цими фактами, адже Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність за втручання у діяльність народного депутата. Всі ці протиправні дії проти мене здійснюються з метою дискредитації мене як опозиційного політика, який не лише критикує певні дії влади, зокрема Національного банку, а й пропонує системні рішення розвитку банківської системи на найближчі роки», – наголосив Сергій Рибалка.
За словами голови фінансового комітету парламенту, він попросив керівництво Генпрокуратури та СБУ провести ґрунтовне і незаангажоване розслідування всіх цих фактів аби притягти винних до кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

     


Просмотров: 339
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте