Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Ср, 12 мая 2021
11:02

ТУРИЗМ

Козацька сотня

gorod.dp.ua/16793
Туризм - Козацька сотня

Бани и сауны, Кемпинги

ул. Днепровая, 25, пгт. Петриковка, Днепропетровская обл.
097-052-89-80
e-mail: kozacka100@gmail.com

Історико-етнографічний комплекс «Козацька сотня» запрошує вас , до нашого комплексу, який створено у 2013 році, як унікальний історико-етнографічний проект. Його заснування та відкриття - результат кропіткої роботи щодо підтримання історичної, етнографічної та культурної спадщини Петриківщини, як одного із старовинних осередків існування та розвитку народної творчості і ремесел.

Комплекс «Козацька сотня» вдало вписався в обласний проект щодо розвитку зеленого туризму, адже саме тут можна побачити і відчути як жили і чим займалися минулі покоління наших пращурів. На данный час проводиться реконструкція. Територія підходить під проведення заходів для 500 людей.

По пропозиції співпраці телефонуйте за номером вказаним на сторінці.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте