Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 12 апреля 2021
03:13

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Игор Йовичевич: «Впереди еще много работы!»

Игор Йовичевич: «Впереди еще много работы!»

После первого контрольного матча СК «Днепр-1» на турецких сборах главный тренер команды рассказал о ходе подготовки и настроении в команде.

Городской сайт уже сообщал, что вчера вечером в первом турецком спарринге СК разошелся миром (1:1) с прекрасно известным днепровским любителям футбола клубом «Спартак» (Суботица) из Сербии. Напомним, что с этой командой ФК «Днепр» играл в 2013 году в 3-м раунде квалификации Лиги Европы и благополучно ее прошел.

Об итогах спарринга СК Игор Йовичевич пресс-службе клуба рассказал следующее:

— Звичайно, помітно, що «Спартак» на тиждень раніше розпочав збори і вже зіграв матч. Сьогодні динаміка в них була кращою, особливо у першому таймі, коли вони були набагато агресивнішими, швидшими, креативнішими та створили нам достатньо проблем. Після наших відборів вони у перші 25 хвилин не давали можливості розігнати атаку – це ще один сегмент, якому ми маємо навчити. А у другому таймі наша команда зіграла набагато динамічніше. Це те, що ми хочемо. Робили те, зо було заплановане. Попри те, що, повторюся, динаміка ще не може бути оптимальною, було помітно, що є швидкий пас та структура гри. Можна сказати, задоволені наполовину. Першим таймом незадоволені, але задоволені другим. Усі рухаємось вірно. Ми не готувалися до гри. Є певна крепатура, втома у ногах. Ми не граємо на свіжості. Але другий тайм – те, що ми хочемо, хоча попереду ще, звичайно, багато роботи.

— Перед початком збору ви казали про важливість концентрації, дисципліни, робочої етики. Наскільки ви задоволені ставлення футболістів до роботи?

— Повністю! І робоча етика, і відповідальність змінилися у кращий бік. Це те, що відрізняє хороші команди від топ-команд, бо всі тренуються приблизно однаково. Всі тренери їздять на стажування, вдосконалюються. Але коли ламається матч, коли треба витримати тиск, на перший план виходять психологічні моменти, лідерські якості. Тому ми приділяємо цьому багато уваги. Це наші перші збори, і думаю, що сьогодні те, що ми робили на тренуваннях стосовно стандартних положень, нам вдавалося. Йдемо міцними кроками вперед.

— Тренери зазвичай традиційно на збори беруть групу молодих гравців, а журналісти також традиційно цікавляться, як вони себе проявляють…

— Звичайно, що академія в Дніпрі завжди була на високому рівні. Ми мусимо спочатку шукати внутрішні резерви перед тим, як обирати зовнішній ринок. Сьогодні ми нагородили їх участю у матчі. Є Ярмолюк, який вже тривалий час тренується з першою командою, є Домарацький, Заєць, Соловйов, Рубчинський. Вони дають нам свіжу кров, свіжу енергію, як, наприклад, Домарацький у другому таймі. Ми не поділяємо на старших та молодих. Ми є командою і всі працюємо в одному напрямку.

Отметим, что игра с сербским «Спартаком» ознаменовалась 100-м голом, проведенным СК «Днепр-1» в контрольных матчах нашего клуба.

Напомним, что свой следующий спарринг команда Йовичевича проведет в понедельник, 25 января против опять-таки сербского клуба «Чукарички».Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Город будет поддерживать свои больницы - независимо от того, как со стороны центральной власти будет «реформироваться» здравоохранение
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
2,3
млрд. гривен выделили на погашение долгов "Южмаша"

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте